Satılık 370 Litre Kapasiteli Yumuşak Tavan Bagajı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan cetinartan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 5
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 13,162

cetinartan

2004 Suzuki Grand Vitara 2.0/AT 225/75/16 +5cm
Yer
İstanbul
4x4 aracımın tavanında kullanmak üzere Amerikadan aldığım ama hiç kullanmadığım ve aracı sattığımdan dolayı da evde ihtiyaç fazlası olarak 2 yıldır kutusunda duran YAKIMA GET OUT tavan çantası 370 litre hacmindedir ve açık halde boyutları 103x75x45 cm'dir. Kullanılmadığında katlayarak 40x25x20 cm boyutlarındaki kutusunda aracınızın bagajınızda veya evinizin herhangi bir yerinde kolaylıkla muhafaza edebilirsiniz.

Montajı son derece basittir ve sadece birkaç dakika içinde kolaylıka sökülüp takılabilir. Hiçbir yeri delmeden ve herhangi bir ekstra aparata gerek kalmadan aracınızın üzerindeki orjinal barları kullanarak bagaj kapasitenizi kolaylıkla arttırabilirsiniz. Alt kısmı korumalıdır, yumuşak maddeden yapıldığından aracınızın tavanına zarar vermez. Kumaşı son derece dayanıklı ve suya dirençlidir. Çok büyük boy fermuarlıdır ve fermuarlar birbirlerine ufak bir kilitle kilitlenebilir.

Tavanında yatay veya dikey barlar bulunan sedan, hatchback, station wagon, 4x4, karavan veya benzeri tüm araçlara uygundur. 4x4'lerin tavan sepetlerinde kullanılırsa kamp malzemelerini yağmura ve toza karşı son derece iyi korur.

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-370-litre-kapasiteli-yumusak-tavan-bagaji-130836385/detay/ linkinden daha detaylı fotoğrafları görülebilir

İhtiyacı olanlar bana cetinartan@enkaokullari.k12.tr veya 505 408 73 60 nolu telefondan ulaşabilirler.

Yakima1

Yakima2

Yakima3

Yakima4

Yakima5

Etiketler

Ynt: Satılık 370 Litre Kapasiteli Yumuşak Tavan Bagajı

İnanın bunun bana maliyeti 2 sene önce 139 dolar oldu. Ürüne 99 dolar kargosuna da 40 dolar ödemiştim. Aldığım site Amerikadaki REI isimli site ve halen aynı üründen satıyorlar. Aşağıda ürün linkini ve kargo fiyatının da linkini veriyorum. Aslında şu anda 270 TL falan tutuyor ama 2 sene önceki maliyetine vereceğim, o yüzden de fiyat için son rakamdır diyorum.

http://www.rei.com/product/813786/yakima-getout-roof-bag
http://www.rei.com/help/international-shipping-rates.html

Cetin Bey merhaba, ilan güncel midir ? Teşekkürler.

Merhaba, maalesef gecen yil bir arkadas satin aldi bunu. Saniyorum internetten yurt disi sitelerden bunun aynisini bulup alabilirsiniz benim aldigim gibi. Ilginize tesekkurler, iyi gunler.

ilan ile hiç bir alakam yoktur.sadece faydası olur diye paylaştım.
http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-canta-valiz-arac-uzeri-bagaj-cantasi-kampanyali-urun-163557377/detay/

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,083
Kaydolan Son Üyemiz
b00zt

Çevrimiçi üyeler

Geri