Satılık 70 Model Unimog 404 S

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan cagatay85 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 15
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 15,932

cagatay85

Yeni Üye
Yer
istanbul
MERHABA 26.05.2015 TARİHİNDE ARACIMI ALANYADAN İSTANBULA YÜRÜTEREK GETİRDİM .ARAÇTA FİAT NC 50 DİZEL MOTORU VARDIR.ANTALYADAN ISPARTAYA KADAR DAĞ YOLLARINDAN GELDİM 61,5 KURUŞ YAKTI.ISPARTADAN İSTANBULA 40-42 KURUŞ YAKMIŞTIR. 23.05.2015 TARIHINDE MUAYINESINİ YAPTIRDIM .LASTİKLERİ YENİDİR.YÜRÜRÜNDE VE MOTORUNDA HİÇBİR SIKINTISI YOKTUR. ARAÇ 6 İLERİ VİTES 2 GERİ VİTESTİR.HAVALI FREN SİSTEMİ MEVCUTTUR..ORJİNAL VİNCİ VARDIR İSTEYENE FOTOĞRAFLARINI YOLLARIM.AKLINIZDA ÜNİMOG ALMA GİBİ BİR DÜŞÜNCENİZ VAR İSE KAÇIRILMAYACAK BİR ARAÇTIR.SATMA DÜŞÜNCEM OLDUĞU İÇİN ARACA BOYA VURMADIM ALICAK KİŞİ RUHSATLA BERABER İSTEDİĞİ RENGİ YAPAR DİYE DÜŞÜNDÜM.GRİ OLARAK ZATEN ÜZERİNE BOYA VURUCAM.BU HALDE VERİLMEYECEKTİR.TAKAS TEKLİFLERİNE AÇIĞIM.ARAÇ 23.05.2015 TARİHİNDEKİ MUAYİNEDE RUHSATA KAMYON OLARAK İŞLENMİŞTİR. BU İŞLERİN NASIL YAPILDIĞINI BİLMEDİĞİM İÇİN NE DENİLİRSE YAPTIM ANCAK ÖĞRENDİMKİ ARACA YENİ PROJE ÇİZDİRİP TEKRAR KAMYONET E ÇEVİREBİLİRMİŞİZ. SAYGILARIMLA .

IMG 1915

IMG 1908

IMG 1913

Etiketler
Ynt: Satılık 70 Model Unimog 404 S

Offroadçular kampçılar için bu araç özel olurdu ancak beklediğim ilgiyi pek göremedim. Tarihler ilerledikçe efsanelere (bana göre) ilgi azalıyor sanırım

IMG 1961

Fiyat birşey yazmamışsınız
biz fiyat teklif edeceksek gönlümden 7000 geçer.

4 lastiği 4000 tl den fazla olan bir araca 7000 teklif vermek çok kırıcı oldu :smiley:Araca istenilen rakam 20.000 TL ancak pazarlık payı vardır.Aracı vinçli ve vinçsiz olarak pazarlığa sunucam .

Açıklamadaki tarihlerde yanlış olmuş sanırım
Aracı 26 sında alıp 23. ünde muayene yaptırmışsınız
Birde iletişim no yazarsanız size ulaşmak hiçte zor olamayacak

Merhaba Aslam Bey açıklama doğrudur. 23.05.2015 tarıhınde muayene yaptırdım ve 26.05.2015 tarihinde Alanyadan aracımı İstanbula getirdim.Yanlış anlaşılma oldu sanırım .

cagatay85' Alıntı:
Merhaba Aslam Bey açıklama doğrudur. 23.05.2015 tarıhınde muayene yaptırdım ve 26.05.2015 tarihinde Alanyadan aracımı İstanbula getirdim.Yanlış anlaşılma oldu sanırım .
Hım o zaman aracı Antalyada muayene yaptırdınız

Ek bilgi olarak Pazar günü aracımı boyatıyorum . Farklı bir renk yapmak ıstemıyorum açıkçası benim gönlümden geçen şahsen metalik kırmızı ancak tekrar gri'ye boyatıcam.Alıcak kişinin zevkine bırakıyorum.

efsanelere olan ilgi kesinlikle azalmıyor ağzımız sulanarak bakıyoruz ;)
ancak ustasını ve parçasını bulamama tedirginliği mesafeli durmaya zorluyor.
20000 tl verip CJ ile offroad yapmaktansa unimog ile gezmek kesinlikle daha eğlenceli olsa gerek :D :D

__ C J 7 __' Alıntı:
efsanelere olan ilgi kesinlikle azalmıyor ağzımız sulanarak bakıyoruz ;)
ancak ustasını ve parçasını bulamama tedirginliği mesafeli durmaya zorluyor.
20000 tl verip CJ ile offroad yapmaktansa unimog ile gezmek kesinlikle daha eğlenceli olsa gerek :D :D
açıkçası mesajınızla mutlu oldum :smiley: bende eski bir ford bronco ile Cj6 karışımı bir araç ( namı diyar kulup ismi jronko ) şöförü olarak unimogdan çok zevk aldım . Jronkonun hızından unimog unda engel tanımaz hali beni mest ediyor :smiley: Parça sıkıntısı hiç çekmedim ankaradan 1 günde ne istiyorsam geliyor . Üzerinde İveco motoru oldugu ıcınde herhangi bir iveco servisinde hemen sorunum çözülüyor açıkcası hıc sıkıntı çekmedim :smiley:

parça ile alakalı bilgiler niyeti olanlar için cezbedici olmuştur diye umuyorum. jronkonun da resimlerini paylaşırsanız memnun olurum merak ettim.
hayırlı satışlar dilerim

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,429
Kayıtlı Üye Sayımız
172,076
Kaydolan Son Üyemiz
Fevzican

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR