Satılık 87 Ing 110 Def .

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan agokmen1 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 5
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 1,746

agokmen1

bir hava aracı kaldı almadığım :)
Yer
Sarıyer / İSTANBUL
Malum sitede ilanı var ama sormak istediğiniz bütün soruları burdan sora bilirsiniz ilginize teşekkürler.

262246561 nolu aracımla takas motorsiklet öncelikli

1987 Land Rover Defender 110 2.5 TDI 35.500 TL Sahibinden satılık ikinci el - 262246561

IMG 2888

IMG 2889

IMG 2904

Etiketler
İyi günler, defender araştırması yapıyordum bu yıl içerisinde almayı düşünüyorum. Aracınızı daha önce görmüştüm seçili ilanlarım arasında var. Birkaç sorum var şimdilik yanıtlayabileceğinizi düşünüyorum

Araçta Bd30 motor var ruhattan geçti demişsiniz. İşlendi mi yoksa işlemedi ama yinede sıkıntısız geçti mi?

İkinci olarak şanzumanı lt77mi yoksa Rn380 yada mt87 ile değiştirdiniz mi?

Üçüncü olarak dişli oranı şuan mevcut olan ne acaba 1.41 mi 1.61 mi?

Sanmıyorum ama daha önce örneğini gördüm diye soruyorum, aracın arka frenleri orjinali gibi mi duruyor yoksa disk ile değiştirdiniz mi?

Son olarakta yakıt olarak şehir içinde ne yakıyor acaba 100km/lt cinsinden?

Sorularımı yanıtlarsanız çok memnun kalırım. Teşekkürler

İyi günler, defender araştırması yapıyordum bu yıl içerisinde almayı düşünüyorum. Aracınızı daha önce görmüştüm seçili ilanlarım arasında var. Birkaç sorum var şimdilik yanıtlayabileceğinizi düşünüyorum

Araçta Bd30 motor var ruhattan geçti demişsiniz. İşlendi mi yoksa işlemedi ama yinede sıkıntısız geçti mi?

İkinci olarak şanzumanı lt77mi yoksa Rn380 yada mt87 ile değiştirdiniz mi?

Üçüncü olarak dişli oranı şuan mevcut olan ne acaba 1.41 mi 1.61 mi?

Sanmıyorum ama daha önce örneğini gördüm diye soruyorum, aracın arka frenleri orjinali gibi mi duruyor yoksa disk ile değiştirdiniz mi?

Son olarakta yakıt olarak şehir içinde ne yakıyor acaba 100km/lt cinsinden?

Sorularımı yanıtlarsanız çok memnun kalırım. Teşekkürler
Motor Hurda kayıtlı işlenmiyor ve hiçbir sıkıntı çıkarmıyorlar TÜVTÜRk te piyasada bir çok araç zaten (defenderlar) bu şekilde .
LT77 ağır hizmet 1:61 motor zorlanmadan rahat aktarım yapması için bütün bakımları yeni yapıldı baskı balata sına kadar yeni ben uzun ve zorlu yollar için tasarladım arka kapılar dışında hiç bir sıkıntısı yok .

Motor Hurda kayıtlı işlenmiyor ve hiçbir sıkıntı çıkarmıyorlar TÜVTÜRk te piyasada bir çok araç zaten (defenderlar) bu şekilde .
LT77 ağır hizmet 1:61 motor zorlanmadan rahat aktarım yapması için bütün bakımları yeni yapıldı baskı balata sına kadar yeni ben uzun ve zorlu yollar için tasarladım arka kapılar dışında hiç bir sıkıntısı yok .

Arka kapıların nesi var acaba?

Bir de yakıt ile fren sorusunu yanıtlayabilir misiniz?

Teşekkürler

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,431
Kayıtlı Üye Sayımız
172,077
Kaydolan Son Üyemiz
yasin29

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR