Satılık 96 Model Toyota Landcruiser Vx80

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan cumhurkose@msn.com Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 14
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 30,370
Yer
Ankara
Merhaba arkadaşlar,
96 Model 272.000 km de olan LandCruiser VX80 aracımı satıyorum. %100 Ön, arka ve orta diferansiyel kilidi var ve çalışır durumda. BRC Marka LPG var.
LPG LED göstergesi ve Arka bagaj camı rezistansı dışında çalışmayan bir aksamı yok.
LPG LED göstergesi tam dolu olmasına rağmen tek led yanık halde yanıp sönerek doğru bilgi vermemektedir.
Fakat LPG bitmeye başladığında sesli uyarı sistemi ile bilgi verdiği için kullanılabilir durumdadır.
Arka bagaj rezistansı ise; aracı aldığımda da cam üzerinde ki rezistans ile iletişimi kopmuş durumda idi halen bu durumdadır.

Fiyat : 42.000 TL dir.
İletişim : 505 389 11 03

sita-arazi-suv-pick-up-toyota-96-model-vx-80-96026233/detay/]http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-toyota-96-model-vx-80-96026233/detay/[/url]

Etiketler

Ynt: Satılık 96 Model Toyota Landcruiser Vx80

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-toyota-96-model-vx-80-96026233/detay

Tekrar Merhaba,
Orjinal Fabrika Çıkışlı %100 Ön, Arka ve Orta diferansiyel kilitli
BRC Marka sıralı sistem LPG (75lik tank, istetme yerinde)
XD9000i WARN Vinç
2 adet bagaj içi koltuk
Muayeneden tek seferde geçti. Muayenesi 20.07.2015 e kadar geçerlidir.
Aracın tüm bakımları KM dolduğu için 20.07.2013 de yapılmıştır. LPG de dahil tüm bakımları yapıldı.
Aracımı kullanmaya devam edecek olduğumda, eksik olarak gördüğüm sadece lastik ihtiyacı vardır.
O da hamur ömrü nedeniyle doldu. (2008)
Temmuz vergisi: 728 TL.
Yakıt Sarfiyatı:
LPG fiyat ~2.7 TL üzerinden
Şehir içi: 55 krş ölçtüm.
Uzun yol: 13-14 Temmuz Ankara-Bursa-Çanakkale-Balıkesir/ Balıkesir-Kütahya-Eskişehir-Ankara dönüşü
Gidiş: 90 km cruise control : 43 krş.
Dönüş: 110-120 cruise control : 46 krş.
Verilen değerler LPG ayarı ve bakımı yapılmadan ölçülmüştür. Bakım esnasında bir miktar fazla yaktığı tespit edildiği için yaklaşık iki hafta sonra bu değerleri bakım sonrası haliyle tekrar güncelleyeceğim. Şu anda bakım sonrası aldığım LPG ile şehir içi ölçümü yapıyorum.
Fiyat: 42.000 TL sondur.

1

2

3

4

5

Ynt: Satılık 96 Model Toyota Landcruiser Vx80

Merhaba arkadaşlar, aracımın fiyatını nakit ihtiyacımdan dolayı 40.000 TL ye çektim...
Eğer bu hafta itibariyle satış yapamazsam galeriye vermeyi planlıyorum.
Umarım bu araçlar ile ilgilenen gezenbilir üyesine gider...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Geri