Satılık Bigfoot K5

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan interprete Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 7
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 10,388

interprete

Offroad Garajı Bakım-Onarım-Modifiye-Otomatik Şanz
Yer
İstanbul-Ümraniye
Ciddi anlamda içi ve dışıyla modifiye edilmiş bigfoot dizaynı engel tanımaz bir arazi canavarıdır.. Bunula birlikte otoyolda da özellikle virajlarda süper bir yol tutuşu vardır.. Arazide buradan da çıkılır mı, hadi canım buradan da geçilir mi dediğiniz heryerden basit şekilde yoluna devam eder. 37/14.50/R15 ebat ve Centerline marka cant ile(stepne dahil 5 adet) lastik, rot amortisörleri ve 4 adet özel sipariş amortisör, ön şaftı bağımsız kılan poryo kilitleri, dereceli difransiyel kilidi, Turbo 400 dediğimiz modifiyeli şanzıman, Edelbrock kit ile donatılı 350 motor, 120 Amper şarj dinamosu, marin tipi benzin pompası, 110 bar direksiyon pompası, 4 bare karbüratör (hepsi yeni), Deri döşeme, tavan üzeri lambaları ve üç kademeli projektörler, alarm, merkezi kilit, elektrikli cam, cam önü güneşlik, kaput üzeri flexi, özel yapım iç-dış nikelaj aksesuarlar,perde, DVD`li görüntü ve dev ses sistemi, özel egzoz, full yenilenmiş elektrik tesisatı (römork takmaya uygun), megafon, vs...

NOT: Araç son olarak benimle birlikte Afrika`da Sahra Çölü`nün zorlu arazi şartlarının üstesinden gelerek ülkemize dönmüştür.

Gerçekten off-road yapacaksanız bulabileceğiniz en İYİ K5
Bir daire parası harcayarak yaptığım 10 yıllık aracımı şu an 25.000 usd'ye satıyorum.. Ciddi alıcı arkadaşlar fiyatla ilgili tekliflere açığım..
Her türlü soru ve görüşleriniz için 0532 65 888 65

Gorunt1134

Gorunt1417

Gorunt1667

Gorunt1676

Chevy arka

Etiketler

Ynt: Satılık Bigfoot K5

Hocam emeğine sağlık,araç sanat eseri niteliğinde olmuş.

bence hazır almak daha mantıklı.ben benim silverado'yu toplatmaya çalıştım işin işinden çıkamadım.yükseltırdım fakat araç bu kezde yolda gezmeye başladı yani buralarda işin eri usta malesef yok bu konuda.ben direksiyon kutusu ile rot arasındaki direksiyon kolundan şüpeleniyorum.çünki bunu s şeklinde yapmak zorunda kaldık.ustanın usta pek anlam veremiyor.
bu konuda istanbulda ikamet edenler daha şanslı zira hertürlü parçayı bulma şansları var.

Sayın 'gladiator1155' güzel bir konuya değinmişsin!! İlk olarak aracının herhangi bir sitede fotoğrafı var mı?? Bir bakmak isterim.. Kutudan çıkan ilk (kısa) rot kolunun açısını kaybederseniz arabayı zaptedemezsiniz. Ve ne koysanız kırar.. Çözümü hem zor hem kolay!! Hiç kafanızı karıştırmayın ben kati çözümü size söyler veya yaparım!! Ancak aracı bir göreyim.. Görüşmek dileğiyle

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,424
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri