Satılık - İnci Beyazı Renault - Koleos

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan lokosit Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 29
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 8,422

lokosit

Kamp III
Yer
BALIKESİR
2011 30 mayıs trafik çıkışlı, herşeyiyle orijinal, alındığı günkü gibi 7500km de sigara içilmemiş servis bakımlı çiziksiz.
Bu aracın en büyük özelliği hem 4x2,hemde 4x4 gidebilmesi ve arazide 4x4 lock tuşunun bulunmasıdır. Diğer birçok krossoverda bu özellik yoktur, sürrekli 4x4 giderler ve arazide hiçbir şansları yoktur. (aslına bakarsanız bunun da arazi performansıda tartışılır:smiley:) koleos arazi özelliğini nissan x-trail den almıştır.
Arazide, karda kışda dik rampalardan inişte sizin birşey yapmanıza gerek yok, hdc (eğim iniş kontrol sistemi aracı kendisi indirir)
Hsa (rampada kalkış sistemi) de vardır aracı milim geri kaçırmaz
Bunları bilgi için yazdım aracımla araziye hiç girmedim.
Sıfır 2011 modeli 98bin tl bu sadece 7500 km de
Araçta yok yok
Eller serbest yaklaşınca kendiliğinden açıılan kapı kilitleri,
Kontak anahtarı yok, kartı cebine koyuyorsun arabaya yaklaşıyorsun, kapılar açılıyor, araca biniyorsun start a basıyorsun araç çalışıyor, gaza basıyorsun el frenini bırakıyor, stop a basıyorsun el frenini çekiyor benden bile daha akıllı:smiley:)
Hız limitörü
Hız regülatörü (cruise kontrol)
6 ileri otomatik ister otm kullan ister manuel tercih sizin..
Esp, abs ,afu(acil durum fren destek sistemi)...vs
Far sensörü(kendi yanan farlar)
Yağmur sensörü (yağmurda kendiliğinden çalışan silecekler)
Çift bölgeli digital klima ... Vsvsvs say say bitmez
İsteyen renaultın sitesinden baksın.
Nedenmi satıyorum??? L200 kapalı kasa kamyonetten sonra bagajı küçük geldi:smiley:) malumunuz bir yere giderken bayanların yanlarına ne kadar eşya aldıklarını herkes bilir:smiley:) vw amarok alacağım bizi anca o taşır:smiley:)
2011 model amarok 4x4 ile yada vw caravelle ile takas edebilirim.

Fiyat 70bintl

[attachment=1][attachment=2][attachment=3][attachment=4][attachment=5]

2

1

4

5

6

Etiketler
Ynt: Satılık - İnci Beyazı Renault - Koleos

Büyük harf oldu :(( Kusura bakmayın sahibinden de kopyaladığım için böyle oldu..

lokosit' Alıntı:
Teşekkürler :D Sizin aracı ilgiyle izliyorum, özellikle lastik aracın duruşunu çok değiştirdi..

teşekkür ederim lastik görüntüyü değiştirdi fakat 245 75 16 alsaydım araç dahamı rahat olurdu diye düşünmeden edemiyorum ??? ??? :D

murat067' Alıntı:
teşekkür ederim lastik görüntüyü değiştirdi fakat 245 75 16 alsaydım araç dahamı rahat olurdu diye düşünmeden edemiyorum ??? ??? :D
Ben 31x10,5x15 mt leri taktığımda yakıt tüketimi 245/70/16 ya nazaran 1lt den fazla artıyordu, haliyle çekişde fark ediyordu.

hayırlı satışlar eğer izniniz olursa bi soru sormak istiyorum acaba neden koleos tercih ettiniz

rapursuit' Alıntı:
hayırlı satışlar eğer izniniz olursa bi soru sormak istiyorum acaba neden koleos tercih ettiniz
Temiz bir araç arıyordum, 6400km de idi ve hatasızdı, bayram tatili içinde büyük bir araç lazımdı. Yeterince büyük değilmiş:smiley:)(L200 den sonra)
Siz olsaydınız bu gruptan hangisini seçerdiniz? Neden?

lokosit' Alıntı:
Temiz bir araç arıyordum, 6400km de idi ve hatasızdı, bayram tatili içinde büyük bir araç lazımdı. Yeterince büyük değilmiş:smiley:)(L200 den sonra)
Siz olsaydınız bu gruptan hangisini seçerdiniz? Neden?
2. elinin iyi olması ve güvenilir sağlam olması nedeniyle qashqai alırdım ben şu anda kullandığım bi suv var zaten ve gayette memnunum

rapursuit' Alıntı:
2. elinin iyi olması ve güvenilir sağlam olması nedeniyle qashqai alırdım ben şu anda kullandığım bi suv var zaten ve gayette memnunum
Qashqai'nin 2000cc 4wd sinin 2. elinin iyi olması tartışılır. Ayrıca benim bildiğim Renault'da sağlam ve güvenilir bir firma.Sanırım Koleos ile motor ve şanzıman da aynı ama bakım ücretlerinin renoda daha uygun olacağını sanıyorum. Ben gurbetçiler dışında 4wd Qashqai kullanan görmedim, hoş Koleos'da çok az görülüyor.
Hiç olmazsa ortalıkda zibil gibi bulunmayan bir araç diye düşünüyorum.

Sizin kullandığınız suv nedir?

Bugün bi özelliğini daha farkettim aynalarda elektrikliymiş ;D En iyisi bir romork takıp binmek galiba ;D ;D

lokosit' Alıntı:
Ben 31x10,5x15 mt leri taktığımda yakıt tüketimi 245/70/16 ya nazaran 1lt den fazla artıyordu, haliyle çekişde fark ediyordu.

benim yakıtta şuan ortalama 10krş gibi bir artış var olsun öküzün büyük olsun çüte gitmesin demiş atalarımız varsın yemi çok yesin ;) ;D ;)

murat067' Alıntı:
benim yakıtta şuan ortalama 10krş gibi bir artış var olsun öküzün büyük olsun çüte gitmesin demiş atalarımız varsın yemi çok yesin ;) ;D ;)
Ralliart yada powerbox takılımı?

lokosit' Alıntı:
Qashqai'nin 2000cc 4wd sinin 2. elinin iyi olması tartışılır. Ayrıca benim bildiğim Renault'da sağlam ve güvenilir bir firma.Sanırım Koleos ile motor ve şanzıman da aynı ama bakım ücretlerinin renoda daha uygun olacağını sanıyorum. Ben gurbetçiler dışında 4wd Qashqai kullanan görmedim, hoş Koleos'da çok az görülüyor.
Hiç olmazsa ortalıkda zibil gibi bulunmayan bir araç diye düşünüyorum.

Sizin kullandığınız suv nedir?
şuanda rr sport kullanıyorum tek sıkıntı mtvsi fazla onun haricinde çok memnunum gerçi arazide bi defender gibi olamaz ama yinede arazidede gidiyo

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,422
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri