Satılık İzmir'den VosVos

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mustafa coskun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 22
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 12,589

mustafa coskun

Ana Kamp
izmir den herkese selam.arac 1974 model olup üstünde sonradan yapilma 1.6 motor ve sanziman vardir.km si su an 81000 dedir,gercegi nedir bende bilmiyorum ama.fotograflardanda görülecegi üzere merkezi kilit,celik jant,sis lambasi mevcuttur.araci 4 ay önce vosvoscu kerim ustadan satin aldim.izmirde vosvoscular tarafindan bilinen bir ustadir.bu kadar kisa sürede neden satiyorsun derseniz bir dostum tarafindan siteyle tanistirildim ve kiyisindan kösesinden offroada ( camura ) bulasmaya karar verdim.fiyati 10,000 tl ye kadar araclarla ve ozellikle suzuki samurai ile takas dusunurum..gezenbilircilere gidecek bir aractir.pazarlik payi illaki vardir.herkese fazla kirilmadan dökulmeden hayirli offroadlar diliyorum. ;) fiyati yazmamisim 5,700 kafamdan gecen... ::smiley:

DSCF4690

DSCF4695

DSCF4697

DSCF4694

DSCF4700

Etiketler
Ynt: Satılık İzmir'den VosVos

Aramıza hoşgeldiniz :smiley: 4. fotoğrafta gözüme bir Suzuki çarptı gerçi ;D ama aradığınız bir araç kısa zamanda bulursunuz umarım.

Mustafa hayırlı satışlar kardeşim.
Mustafanın vosvosundan vazgeçmesi azcıkta benim yüzümden oldu,
Araca gelince ben kullandım çok güzel bir araç ,alındıktan sonrada iyi bakıldı umarım değerini bilen siteden bir arkadaş alır ,
bu arada yazmamış sanırım mustafa ama içinde sony mp3 çalar da var,

güzel bir makineymiş alanada satanada hayırlısı olur işallah

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri