Satılık Pert Çekme Karavan / Malzemeleri

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan cygnet Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 13,268

cygnet

Kamp I
Pino karavan tarafından 2009 da yapılıp benim de 2013 e dek kullandığım 4,80 boy ve 2,10 eninde ki çekme karavanım geçen sene aralık ayında ki bir hortum afeti sonunda üzerine ağaç düşerek arkadaki oturma grubunun tavanında 60 cm çapında bir delik açmıştı.
Ayrıca sol sandviç panelin sol arka tarafında da bir hasar mevcuttur. Sadece arkadaki tavan dolaplarında hasar olup , giriş kapısından öne (sağa ) doğru karavan tümüyle yeni gibidir. Gardrop , WC kabini(110x70 + sıcak su tesisatlı olarak) , öndeki 200x130 cm master yatak , öndeki tüm tavan dolapları yeni haldedir.

Karavan üzerinde KNOBB marka bir şasi + pilot teker + hareketli basamak + 2 adet tubeless lastik vardır.

7 Adet pencerenin tümü gri plexi olup , bu camlar yurt dışına ihraç edilen türdendir. Kenarları içe doğru kıvrıktır.
Pencere boyutları (milimetrik olarak bilmesem de) en arkadaki oturma grubunda 150 x 50 cm ; önde yatak grubunda 130 x 40 cm ; 3 adet 60 x 40 cm ; 2 adet 80 x 50 cm dir.
Tavan penceresi 4 yöne açılır türde , gri cam ve ithal üründür.

Karavan içinde 100 litre PE su deposu + hidroforu ; mutfakta 2 gözlü LPG ocak+ krom dikdörtgen evye seti ;
tezgah altı BEKO buzdolabı ; oturma grubuna ait kanepe minderleri bulunmaktadır.
70 X 110 cm ebatta üzeri laminat kaplı yemek masası ;
Malzemenin tümü (karavanın üzeri kalın sera naylonu ile örtülü olduğundan) tertemiz haldedir.

Karavan Pino karavan firmasının Karamürsledeki fabrikasının önünde durmaktadır. İsteyen gidip görebilir ve içeri girip inceleyebilir.

Resimlerini bu hafta sonu giderek çekeceğim ve buraya ekleyeceğimi umuyorum.

Karavanı tercihen "hasarlı" olarak satmak istiyorum. İstediğim fiyat sadece şasi fiyatıdır.

İlgilenenlerin 0531.787 4494 nolu tel.ı aramalarını rica ederim.

Etiketler

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR