Satılık Subaru Forester 2,0 X

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan serhatxdurmaz Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 5
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 6,385

serhatxdurmaz

2004 forester 2.0 XT
Yer
malatya
Herkese Merhaba, 3 yıldır severek kullandığım aracımı satıp 2,5 xt otomatik almaya karar verdim , ilanı malum siteye koymadım. Hayırlısı olur inşallah.
Subaru Forester 2,0 X Atmosferik, otomatik vites.
Aracımda değişen yok, boyada yok sadece 2 hafta önce sol ön çamurluğa bisiklet çarptı , boyasız düzeltilebilirdi ancak kaportacı belli olur beğenmezsin deyince boyattım aşağıda öncesi ve sonrasının resimleri var,,
Trigeri ve tüm kayışları ankara bayraktar'da değişti , (197 bindeyken ) şanzıman yağı 1 ay önce değişti. 3 bin km olmuştur, her iki diferansiyel yağları değişti 10-15 bin km oldu, motor yağı, ve filtresi ve hava filtresi ile polen 3 bin km önce değişti, bujiler 18 bin km önce değişti, ngk iridyum (100 bin km ömürlü) beraberinde buji kablolarıda değişti, Antifiriz 4~5 ay önce yenilendi,
Telefex gfi lpg kiti var, arıza ışığı yakmaz, performans kaybı olmaz ,
Muayeneye 1 yıl var ,
Dikiz aynadan ekranlı Geri görüş kamera var sorunsuz çok kullanışlı ,
Özel yapım halı paspaslar 3~4 aylık,
Araç 233 bin km'de , Mtv'si ödendi. 3 yıldır koskolu biniyorum delinmedi. Sağ çamurluk ve tamponu delmeden boyandı
Stepne taşımak için taktığım tavan barları var çok sağlam,
Jantları plasti-dip ile kendim boyadım istenildiğinde kolayca sökülebilir, lastikler lassa competus A/T 1 yıllık patlak, yama vs yok
Sunroofu sorunsuz çalışıyor yılda 2 kez temizleyip yağlarım,
Kliması sorunsuz buz gibi eder ,
Tek sorun arka yolcu ayak topuğunun olduğu yerdeki zemin halısı deforme olmuş , yaptıracaktım 10 gün sürer dedi döşemeci yaptırmadım.
Aracımda hiçbir masraf yok günlük işe giderken kullanıyorum, ön arka balatalar yeni aldım yarın takıyorum,
Detaylı boya koruma, iç dış motor temizliği yapıldı 10 , 15 gün önce ,
Ben 3 yıldır sorunsuz kullandım , hayrını gördüm, Alacak kişide hayrını görür inşallah.
Fotolar bu gün çekildi,
Fiyat 33 bin düşünüyorum, alacak arkadaşa benzin ve lpg depoları ful teslim edilecek bu yüzden uzaklığı sorun etmeyin, şaseyi isteyene yollarım, önceki plaka 06 ap 1951 900tl hasar görünür, ön tampon boyanmış ön cam değişmiş. Şimdiki plaka 44 ls 540 5664'de msj atınca ortalama ,900 civarı kayıt çıkar bendede ön cam çatladı değiştim.
Sorusu olan arkadaşlar bana ulaşabilir 0544 475 8376.

Bisikletin verdiği zarar bu

Son hali bu

Etiketler

teşekkür ederim İlker bey, hiç satmayacak gibi baktım halende bakıyorum dün ön balataları değiştim eskiler 5 bin daha giderdi ama fren önemli , ;)
silecekleri de değiştim, sileceğin metal kısmını boyattım, solmuştu sıfır gibi oldu :smiley:
(arka balatalarıda almıştım ama dün çok yoruldum başka bir güne kaldı. )

ek resimler

20141123 160407 2

20150115 195749

20150115 195819

Screenshot 2015 01 09 17 25 53

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Geri