Satılık - Takaslı 2003 Grand Cherokee Overland 2.7 Crd

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Cihat-Cihangir Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 6
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,633

Cihat-Cihangir

Ana Kamp
Tüm forum dostlarına selamlarımı sunuyorum...

Sahibi olduğum 2.7 CRD 2003 overland aracımı satmak niyetindeyim...
223.000 KM deki aracımın motor ve şanzumanı kusursuz olup tüm bakımları aksatılmadan yapılmıştır.

Aracımı 6 ay kadar önce Antalya'da Mimar olan bir bayandan aldım. Kendisinin 2. aracı idi. 300c 'den sıkılınca buna biniyorum demişti :smiley:

Aracımda değişen parça yoktur.5-6 parçasında boya vardır. Hasar kaydı 840 TL olup, 3 önemsiz kazaya karışmıştır.
Kilometre bilgileri TUV Bilgileri ile tutmakta olup herhangi bir KM oynaması söz konusu değildir. 17/05/2017 ye kadar muayenesi mevcuttur. Araç devri hemen verilir hiçbir sıkıntı yoktur satışında.

Aracım kesinlikle ağır arazi şartlarında kullanılmamıştır. Pazar günleri ava giderken bunun yanında günlük ileri geri gidip gelmek amaçlı kullandım. Üzerindeki ekstralar tarafımdan yapılmış olup araç bana geldiğinde tamamıyle orjinaldi. Keyfe keder kendim bazı eklemeler yaptım.

***Önceki aracım olan 3.7 Cherokee'den kalan Warn Tabor 12000 (5.5 Ton) Vinci ön tampon içine gizli vinç uygulaması tarafımdan yapılmıştır. Vinç tablasını 8 mm saçtan kendim imal ettim. Cherokee forumunda yapılış hikayesi mevcuttur. Buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Vinç takmak için araçtan sökülen tüm parçalar mevcuttur. Alıcısına teslim edilecektir.

***Tavanına Oval 106 cm 240 Watt combo led bar taktım.( Yurtdışından kendim getirttim.) Led bar özellikle sunroof arkasına takılarak, kaput ve ön camda parlama yapmasının önüne geçilmiştir.

***Sıfır ayarındaki Continental ContiCross Contact LX2 255/65 R17 4 mevsim lastiklerine ilave olarak 245/70 R17 Cooper Discoverer STT M/T Sıfırdan farksız 1 takım lastik mevcuttur.

*** Aracımın EGR Sistemini kendim özel yaptığım bir elektronik devre ile devreden çıkarttım. EGR iptalinin araca faydalarını araştırınız. Eğer yinede ikna olmamışsanız 5 dk.da orjinal haline çevirebilirim. Hiçbir kabloyu kesmedim, herhangi bir yerini sökmeden yapılmış bir işlemdir. Arabanın motor ömrüne katkısı tartışmasızdır. Kesinlikle araçta herhangi bir arıza lambası, motor lambası yanmamaktadır. Antalyanın en iyi ustasını bile hayretler içerisinde bırakmış bir sistemdir. DRBIII ile test edilip verimliliği onaylanmıştır. Diğer 2.7 sahiplerinden isteklilere 500 TL karşılığında aynı sistem uygulanabilir.

*** Araca 80 lik kare profilden iskeletli çeki demiri yapılmıştır.

Bizde düsturdur mal kusuruyla satılır. Gelelim kusurlarına.
** Koltuk ısıtma pedlerinin lehimlenmesi gerekiyor. Vakit bulamadığımdan yapamadım.
** Koltuk hafıza kablolarında bir temas fazlası var emniyet kemeri bağlı uyarısı verip hafızaları çalıştırmıyor.
** CD Changer'i 10 defa söz verilmesine rağmen eski sahibince tarafıma ulaştırılmadı. Çözüm olarak Eski Samsung Note2 telefonumu kabloyla teybe bağladım. Müzik ve navigasyon işlemlerini o şekilde hallediyorum. Ayrıca Torque programı yüklü olan telefonumdan Bluetooth üzerinden araç beynine bağlanarak sürüş bilgilerini anlık takip etmek, arıza kodlarını görme vb. bilgileri sürekli olarak yolculuk esnasında telefondan takip edebiliyorum. Alıcı olan arkadaşa hediye edeceğim bu sistemi /telefon haricinde\.

**Aracın kumanda sistemi değiştirilmiştir. 2 adet kumandalı aç-kapa anahtarı vardır.
**2002 WG/WJ 'ye ait servis manueli alıcısına PDF olarak verilecektir.
** Sol arka stop çatlaktır, bantla kaplanmıştır. Muayenede sıkıntı çıkarmaz.

Satış nedenim hanım dırdırı. Bana bir dizel otomatik al kendine ne alırsan al diyor)) Dolayısıyla dizel otomatik abartılmamış her araçla takasa varım. Birde WH ile takas düşünebilirim bütçemi zorlamamak şartıyla.

Telefon numaram 0 532 257 78 77 - Mail: cihatcihangir07@gmail.com
Malum siteye 70 TL ilan ücreti istediğinden ilan koymadım. Detaylar için arayabilirsiniz.

İstediğim fiyat 56.000 TL civarında. Ekstraları sökerek daha uygunda verebilirim. Bir miktar indirimde yaparım.
1
2
3
4
5
6

Son düzenleme:

Etiketler

Geçen sene olsaydı bu ilan çok iyi olurdu. Biz de bu tarz bir araba bakıyorduk ama temiz bir araba bulamayınca vazgeçmiştik. Araç oldukça iyi gözüküyor hayırlı satışlarınız olsun.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,433
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR