Satılık V8 3.5 Benzinli Motor Parçaları Arazi Şanzımanı,ana Şanzıman,ve Karışık Parçalar

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan langona Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 24
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 21,038

langona

4x4 çaresi olmayan bir hastalıktır...
Yer
BALIKESİR/AKÇAY
herkeze merhaba:smiley: daha önce topladığım v8 defenderlerden ve düz 110 defenderlerden kalma birçok parçayı depoda yer kalmadığından satmaya karar verdim, yazıcam parçalardan almak isteyenlere yardımcı olurum
v8 motoru başka bir motor toplarken almıştım parça lazım olduğundan dolayı,
motor parçaları blok,silindir kapakları,üst sibop kapakları,orjinal 2 adet karbüratör,ön blok kapağı, grank,sol manifolt,karter,1 adet 1,21 dişli oranlı arazi şanzımanı,1 adet ana şanzıman,1 adet ana şanzıman muafazası,1 adet volant dişlisi, 1 adet kalörifer,1 adet el freni tertibatı,1 takım v8 hava filitresi haznesi filitreside içindedir filitre sıfırdır ve bağlantı aparatları,2 adet v8 karbüratör hava emiş aliminyum boruları,1 adet kurtağzı çeki topuzu,3 takım çeki topuzu ve kurtağzı bağlantı aparatları parçalar toplu yada ayrı ayrı satabilirim fiyat olarak 2.el fiyatlarını henüz net bilmiyorum çıkartıp yazabilirim

şanzımanlar dağınık fakat eksik parçaları yoktur kontrol edilip toparlanacaklar, v8 motor bloğu ve silindir kapakları temizdir fakat kontrol edilmesi gerekiyor herhangi çatlak felan yoktur saygılarımla

550

564

553

Etiketler

Ynt: Satılık V8 3.5 Benzinli Motor Parçaları Arazi Şanzımanı,ana Şanzıman,ve Karışık Parçalar

defender göğüs içi havalandırma plastiği sıfır hiç kullanılmamış...

CAM00180

Ynt: Satılık V8 3.5 Benzinli Motor Parçaları Arazi Şanzımanı,ana Şanzıman,ve Karışık Parçalar

langona' Alıntı:
defender göğüs içi havalandırma plastiği sıfır hiç kullanılmamış...
bu parcanın fıyatı ne kadar?

tolgayzb' Alıntı:
bu parcanın fıyatı ne kadar?

son olur fiyatı 250 tl parça otokarın orjinal ürünüdür sıfırdır land rover parçacılarındaki satış fiyatıda 700 tl yakın bir fiyatttır sorabilirsiniz saygılar.

deadelaus' Alıntı:
Kalorifer fotosu var mı ve fiyatı ne olur acaba ?

kalörifer son olur fiyat 250 tl anlaşmalı kargoyla alıcı ödemeli gönderilir saygılar

herkeze merhaba:smiley: daha önce topladığım v8 defenderlerden ve düz 110 defenderlerden kalma birçok parçayı depoda yer kalmadığından satmaya karar verdim, yazıcam parçalardan almak isteyenlere yardımcı olurum
motor parçaları blok,silindir kapakları,üst sibop kapakları,orjinal 2 adet karbüratör,ön blok kapağı, grank,sol manifolt,karter,1 adet 1,21 dişli oranlı arazi şanzımanı,1 adet ana şanzıman,1 adet ana şanzıman muafazası,1 adet volant dişlisi, 1 adet kalörifer,1 adet el freni tertibatı,1 takım v8 hava filitresi haznesi filitreside içindedir filitre sıfırdır ve bağlantı aparatları,2 adet v8 karbüratör hava emiş aliminyum boruları,1 adet kurtağzı çeki topuzu,3 takım çeki topuzu ve kurtağzı bağlantı aparatları parçalar toplu yada ayrı ayrı satabilirim fiyat olarak 2.el fiyatlarını henüz net bilmiyorum çıkartıp yazabilirim

şanzımanlar dağınık fakat eksik parçaları yoktur kontrol edilip toparlanacaklar, v8 motor bloğu ve silindir kapakları temizdir fakat kontrol edilmesi gerekiyor herhangi çatlak felan yoktur saygılarımla

merhaba motor üst kapak karbüratörler duruyor mu? tüm üst set işime yarayabilir? fiyat ne olur?

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR