Şehir içinde arazi olmadığı için satılık L200

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan lokosit Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 34
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 11,554

lokosit

Kamp III
Yer
BALIKESİR
Araç tamamen orijinaldir, değişeni, boya, rötuş vs yoktur 2008 model ralliartlı, rdlock lu model.
sahibindendeki ilanım
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-mitsubishi-2008-l200-4x4-ralliart-snorkel-vs-doktordan-63094312/detay/?source=directSearch

Etiketler
Ynt: Şehir içinde arazi olmadığı için satılık L200

ah be abim kıyılırmı buna.benim pajeroma 20 bin veriyorlar.keşke 20 bin liram olsa gözüm kapalı alırım vallahi.kaçarmı bu alet yahu.ah para ah ne zaman uğrayacaksın bize bilmiyorumki.

yiğito' Alıntı:
ah be abim kıyılırmı buna.benim pajeroma 20 bin veriyorlar.keşke 20 bin liram olsa gözüm kapalı alırım vallahi.kaçarmı bu alet yahu.ah para ah ne zaman uğrayacaksın bize bilmiyorumki.
Vallahi haklısında dağa bayıra çıkamadıktan sonra bu kadar donanım..vs olsa neye yarar. Kafaya koydum satacağım.
Senin araç bundan farklımı ki? Sen ona nasıl kıyacan:smiley:)

doğrusunda abim benim aracım 94 model v6 3000 benzinli 5 kapılı makam arabası olarak kullanılmış süper temiz şu an 4 kişi var isteyen ama ben param olmadığı için satamıyorum.aracımı çok seviyorum ama tek bir kusuru var hiç diff.kilidi yok malesef.yoksa yüksekliği falan iyi hiç bir elekttronik yok camlar bile manuel ama şu kilit vayra o işte herşeyi bozuyor takmak istesen ön arka en az 6000 tl lazım bunun işciliği kompresörü falan fıstık derken al san 10 bin masraf.l200 ün torku çok iyi geniş ferah ama işte şu para varya ahhhhhhhhhhhhh ahhhhhhhhhhhhh.

yiğito' Alıntı:
doğrusunda abim benim aracım 94 model v6 3000 benzinli 5 kapılı makam arabası olarak kullanılmış süper temiz şu an 4 kişi var isteyen ama ben param olmadığı için satamıyorum.aracımı çok seviyorum ama tek bir kusuru var hiç diff.kilidi yok malesef.yoksa yüksekliği falan iyi hiç bir elekttronik yok camlar bile manuel ama şu kilit vayra o işte herşeyi bozuyor takmak istesen ön arka en az 6000 tl lazım bunun işciliği kompresörü falan fıstık derken al san 10 bin masraf.l200 ün torku çok iyi geniş ferah ama işte şu para varya ahhhhhhhhhhhhh ahhhhhhhhhhhhh.
Zamanla hepsi hallolur hiç dert etme para da arabada gönlüne göre olur. Bu arada pajeroda araba yani.98 yılında L300 alırken bitane sıfır pajero vardı vayy be demiştim.
15 sene önce ladaya binerdik, broadwaylere imrenerek bakardık:smiley:) Diyorum ya herşey zamanla..
Neyse boşverde bana müşteri bul:DD

yok be abim sıkmaz.38 yaşına giricem nerdeyse,çocukken herkes mahallede kaymak asfaltta bisiklete binerdi ben se nerde çukur çamur tümsek var orada binerdim yani anlıyacağın ben sonradan değil doğuştan offroadcuyum. :eek: :D

Merhaba Mete bey,
Ben sattım arabamı malum benimki 4x2 idi şimdilik beklemedeyim,
Dileğim sizin aracınızı değerini bilen hakkını verecek birisi satınalır.
Sağlıkla kalın.

sisdagili61' Alıntı:
Merhaba Mete bey,
Ben sattım arabamı malum benimki 4x2 idi şimdilik beklemedeyim,
Dileğim sizin aracınızı değerini bilen hakkını verecek birisi satınalır.
Sağlıkla kalın.
Çok teşekkürler
Kıyamıyorum kerataya ama koca arabayla trafikte dolaşmak da olmuyor:smiley:
Buna binenin değerini bileceğini sanıyorum.

Güzel araçmış Fiyatı Yüksek doktorrr hayırlı satışlar

Evet arkadaşım,
Fiyat yüksek demişsiniz belki doğru dur'da aynı veya benzer araçların fiyatları boşyere farklı olmaz,
Erzincan tulum peyniri için (sadece deriye basılmış olanı için) biryazı yazar şarküteri işletmecisi "beni bilen bilr" işte bu arabayı ve benzerlerini sadece bilenler bilir.
Sağlıkla kalın.

sisdagili61' Alıntı:
Evet arkadaşım,
Fiyat yüksek demişsiniz belki doğru dur'da aynı veya benzer araçların fiyatları boşyere farklı olmaz,
Erzincan tulum peyniri için (sadece deriye basılmış olanı için) biryazı yazar şarküteri işletmecisi "beni bilen bilr" işte bu arabayı ve benzerlerini sadece bilenler bilir.
Sağlıkla kalın.
Bugün nedense herkes yiyecekten bahsediyor, az önce bir hastamda gezlemeden bahsetti içim kıyıldı, şimdide tulum deyince offf
Neyse tükanı kapatayımda bişiler yiyeyim:smiley:)

Niyazi bey Konya tuluğunu bilirmisin? Hele birde küflenmişse ;D ;D

Duymadım siz söyleyince öğrendim, aklıma biryere not edeyim.
Doktor ben Menemen de çalışıyorken teneke tulumunu tanıdım, aynı tulumun birde derinin kıllı tarafına basılanı vardı velhasıl onların "tartı" dedikleri koyun kaymağının kavrulmasıyla yapılan bir afet ve sonuç kolstrol tavanda tabi yanında bolca malum sıvı olurdu.
Doktor siz bölge olarak çok çeşitli şeylere sahipsiniz bizde daha yeni yeni başladı oda sadece inek sütünden yoksa koyun ve keçi sütünden mamul yok dense yalan olmaz.
Şimdi bende acıktım be doktor.
Sağlıkla kalın.

sisdagili61' Alıntı:
Duymadım siz söyleyince öğrendim, aklıma biryere not edeyim.
Doktor ben Menemen de çalışıyorken teneke tulumunu tanıdım, aynı tulumun birde derinin kıllı tarafına basılanı vardı velhasıl onların "tartı" dedikleri koyun kaymağının kavrulmasıyla yapılan bir afet ve sonuç kolstrol tavanda tabi yanında bolca malum sıvı olurdu.
Doktor siz bölge olarak çok çeşitli şeylere sahipsiniz bizde daha yeni yeni başladı oda sadece inek sütünden yoksa koyun ve keçi sütünden mamul yok dense yalan olmaz.
Şimdi bende acıktım be doktor.
Sağlıkla kalın.
Haydi yemeğe ;D ;D
kolesterol için ceviz badem fındık tüketmeyi ihmal etmeyin ;D ;D

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Geri