Sevgili Arkadaşlar Bu Karavan Sizce Nasıl, Tavsiye Edermisiniz???

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Arda Zeki Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 8
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 15,617

Arda Zeki

Yeni Üye
Merhaba siteye yeni katıldım. ben ve eşim senenin 12 ayı karavan üzerinde yaşamımızı geçirmeye karar verdik ve bir karavan bakıyoruz. Belirli bir bütçemiz var bunun için tabi.
uzun süredir karavanları inceliyoruz ve bir karavanı beğendik ki sormayın. :smiley:
Upload 2016 6 10 10 33 31
Karavan 65000 km orjinal indigo Alkovenli 91 model. Neredeyse hiç kullanmamış yaşlı çift. fiyat düşürerek 38000 tl, ama içi fena değil. Benzinli Lpgli'dir.
İçine biraz masrafla ve güneş paneli sistemi eklemeyle yaşanabilir hale geliyor. Tavsiye eder misiniz ????

Araç benzinli olunca yakıt bütçesi sizin sorununuz ancak İndigo karavan 90 lı yılların en iyi karavanları,günümüzde halen
kullanılan uzun yollar yapmış sağlam karavanlardır. Resimdeki model oturma gurubu en kullanışlı olandır.

benim merakım trafik sigortası kamyonet diyemi ödeniyor yoksa özel amaçlı araç. diyemi?
Merhaba bu karavan ın bir önceki sahibi benim.5+1 kişiliktir.Eski yıllarda (bu araç 1990 senesinde karavana dönüşmüştür)Ruhsatta Kamyonet (KARAVAN) olarak tescil edildiği için kamyonet sınıfndan zorunlu trafik sigortası ödeniyor ve kullanıcının geçmiş tramerine göre 600-1600 tl arasında poliçe çıkıyor.Piyasada satılan ve tescili yeni yapılan karavanlar özel amaçlı kamp taşıtı olduğu için 2.000 -- 6.000 tl arasında sigorta poliçesi çıkıyor.Saygılar.

büyüklerin bi sözü vardır eskiye ragbet olsa bit pazarına nur yagardı diye:smiley: ilk olarak nerdeyse 30 yaşına gelmiş bi karavan bu parayı etmez, nerdeyse 50bin tlye kadar çok güzel karavanlar var piyasada hemde 10-15 yasında araçlar.benim tavsiyem vaktiniz varsa yaz sonunu bekleyin acil lazımsa sahibinden.coma falan göz gezdirin. sigorta konusundada forumu ararsanız 600tl civarına yapan arkadaşımız vardı şimdiden hayırlı olsun.

büyüklerin bi sözü vardır eskiye ragbet olsa bit pazarına nur yagardı diye:smiley: ilk olarak nerdeyse 30 yaşına gelmiş bi karavan bu parayı etmez, nerdeyse 50bin tlye kadar çok güzel karavanlar var piyasada hemde 10-15 yasında araçlar.benim tavsiyem vaktiniz varsa yaz sonunu bekleyin acil lazımsa sahibinden.coma falan göz gezdirin. sigorta konusundada forumu ararsanız 600tl civarına yapan arkadaşımız vardı şimdiden hayırlı olsun.

büyüklerin bi sözü vardır eskiye ragbet olsa bit pazarına nur yagardı diye:smiley: ilk olarak nerdeyse 30 yaşına gelmiş bi karavan bu parayı etmez, nerdeyse 50bin tlye kadar çok güzel karavanlar var piyasada hemde 10-15 yasında araçlar.benim tavsiyem vaktiniz varsa yaz sonunu bekleyin acil lazımsa sahibinden.coma falan göz gezdirin. sigorta konusundada forumu ararsanız 600tl civarına yapan arkadaşımız vardı şimdiden hayırlı olsun.​
Net
büyüklerin bi sözü vardır eskiye ragbet olsa bit pazarına merhaabnur yagardı diye:smiley: ilk olarak nerdeyse 30 yaşına gelmiş bi karavan bu parayı etmez, nerdeyse 50bin tlye kadar çok güzel karavanlar var piyasada hemde 10-15 yasında araçlar.benim tavsiyem vaktiniz varsa yaz sonunu bekleyin acil lazımsa sahibinden.coma falan göz gezdirin. sigorta konusundada forumu ararsanız 600tl civarına yapan arkadaşımız vardı şimdiden hayırlı olsun.
Biz

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR