Sıfır Km Lada Niva! Ne Dersiniz?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan alpino Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 158
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 69,988
Ynt: Sıfır Km Lada Niva! Ne Dersiniz?

yenı kasanın ıkı resmını koysanız bende merak ettım şımdı

Etiketler

Niva Klasik kasa...

[attachment=1]

[attachment=2]

Niva Suv....

2121 4 10241

2121 1 10241

Lada niva1

Zaten artık Niva'lar bu kasa ile daha fazla çıkmaz. Nede olsa satıldı...

RedlinE' Alıntı:
bumu son kasa dedıgınız
1700 motorlu olan daha sık

kesinlikle katılıyorum eskisi daha güzel bence yenisiyle beraber eskiside uretime devam eder etmelide

ayrıca ladacı arkadaşlardan bir ricam olacak aynı land rover fotografları gibi bir lada fotografları ismi altında konu açsalarda efsaneyi daha iyi yaşasak

Katılıyorum, bencede eski kasa. Beni cezbeden ne varsa onuda bilmiyorum. ;D

Şunun güzelliğine bak!

[attachment=1]

2121 3 10241

zannedersem su anada sadece beyaz renkli olarak ithal ediliyor yeşil renk super birde eskiden krem rengi vardı oda guzeldi

sipariş verilirse ne kadar zamanda gelir bir defiyat degişirmi bir bilginiz varmı?

Fiyat aynıdır. Ne zaman gelebileceğini ise bayiden sormak daha isabetli olur (bir ara bende merak edip sormuştum, çok sürmez)... hatta halihazırda elinde beyaz dışında Niva olan bayi(ler) bile olabilir... (özellikle istanbul'da)...

Kısaca ve kabaca;

97 öncesi-Eskiler 1600 cc/4 vites

97 sonrası-Yeniler 1700 cc/5 vites

2010'un 2. yarısından sonra gelenler (ön panel-göstergesinde dijital kısım olanlar) 1.700 cc ama diğer hepsinden arazide daha "rahvan" ve fren-yaylanma gibi diğer bazı yönleri iyileştirilmiş...

Tamamı sürekli 4 çeker/benzinli ve ağır devirli-orta dif. kilitli...

Bildiğim kadar yazayım
1986-1992 1600cc 4 vites karbüratörlü
1993-1994 1600cc 5 vites karbüratörlü
1995-1996- 1700cc 5 vites karbüratörlü
1997-2001 1700cc Tek nokta enjeksiyon
2002' den sonrası çok noktadan enjeksiyonlu.

Teşekkürler arkadaşlar. Bu sıfır kilometre olayını bende düşünüyorum. Birisi yazmıştı 22.500 TL diye. 2011 model. Temiz kullanırsan değerinide korur, ikinci elide olur gibi geliyor.

Sıfır km NİVA: 24/25 Bin TL.

Henüz 1-2 yaşında 20-30 bin KM'yi geçmemiş yapılı 2. ellere de bakmakta fayda var derim...

yeni kasa diye fotoğrafı verilen aslında nivanın altyapısını paylaşan başka bir araç. Chevrolet "niva" ismini satın aldı avtovaz'dan, elindeki parçalarla ve niva yürüyeniyle suv şeklinde piyasaya sürdü. Avtovaz ise Lada 4x4 ismiyle hala daha piyasaya sürüyor bildiğimiz niva'yı (zaten çelik motorun sitesine bakarsanız da Lada 4x4 diye görürsünüz adını). Olay ismin satılması aslında yani sadece.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR