Silivri - Çatalca Civarı Çadır Kurulabilecek Yerler

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan furkan883 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 4
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 34,410

furkan883

Yeni Üye
Yer
Avcılar / İstanbul
Saygı değer büyüklerim arkadaşlarım...

Avcılar'da ikamet etmekteyim.Silivri-çatalca civarları Toplu taşıma araçları ile ulaşımı mümkün olan;gölü deresi ve herhangi bir su birikintisi olan yerleri benimle paylaşırmısınız. az çokta güvenli olsa sonuçta ilk kaçamagımız olacak ilk günden ayılarla boğuşmak istemiyorum.sadece hafta sonu için Kamping değil tamamen ücretsiz biryer ve bildiklerinizi köy ismi ve mümkünsede ulaşımın nasıl olcağını söylerseniz çok memnun olurum herkese hayırlı geceler :smiley:

Etiketler

Ynt: Silivri - Çatalca Civarı Çadır Kurulabilecek Yerler

çatalcada balaban köyünü tavsiye edebilirim burası arnavutköye bağlı tam bir doğa harikası yer , ben her haftasonu kaçarım ama hep arçla gittim hiç toplu kullanım aracı kullanmadım, bir tarafı göl bir tarafı karadeniz :smiley:

Evet balaban köyünü keşfettimbiraz araştırmalar sonucu gerekli yol tarifi bulamadım internetten ama kesinleşmeye yakın artık buluruz arnavutköye gidince illaki bi araba gider oraya olmadı otostop çeker biraz daha maceraya atlarız :smiley:

hocam direk hadım köyden daha rahat ulaşabilirsin, hadımköy de askeriyede oraya doğru kalkan ufak otobüsler görmüştüm zaten orası toplam avcılardan 37 km.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,432
Kayıtlı Üye Sayımız
172,077
Kaydolan Son Üyemiz
yasin29

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR