Sitede Bir RC Bölümü Olsun Diyenler...

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan KocaKurt Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 5
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,757

SİTEDE RC BÖLÜMÜ OLMASINI İSTİYORMUSUNUZ?

• Kullanılan toplam oy
    22

Etiketler
Ynt: Sitede Bir RC Bölümü Olsun Diyenler...

Ben olmasını isterim, hatta buggy bölümüde olmalı. Diğer forumlarda var ve insanlar kendi araçlarını kendileri yapıyorlar.

Bu konu bir iş dalı halini almış. Evet dedim. :D

bence cok iyi olur bu konuda bilgili ve tecrübeli arkadaşlar bilgilerini paylaşırlar benim gibi bu arcları merak edipte bir türlü fırsat yada zaman ne dersiniz bilmem ama cok faydası olacaktır

Bu konuyu açtığınız için teşekkür ederim.
Bu sitenin türkiyede tek olduğu konusun da iddaalıyım.(harika bir forum)
Rc genel bir kavram ilk önce aklımıza gelen uzaktan kumandalı vasıtalardır.
Kendi için de klasmanları var.Örn:Rc araba,tekne,helikopter,uçak vb gibi araçlar.
Gerçekten çok eğlenceli bir uğraş hele oyuncakları seven bir oğlunuz varsa yandınız.
Vasıtalar yakıtlı ve şarjlı olarak ikiye ayrılıyor.bazılarına nitroda koyabiliyorsunuz.Araçları modifiye bile yapabiliyorsunuz fakat biraz daha fazla para harcamanız gerekecek.
Zaman ilerledikçe kendinizi kaptırıyorsunuz ve bu eğlence bir tutku haline dönüşüyor.

Daha zevkli vakit geçirmek istiyorsanız kesinlikle öneriyorum.Ben de bir Rc bölümü olsun diyorum.

Saygılarımla....

Hayır oyunu kimler neden kullandı anlamıyorum. Zaten 4 kişiyiz, 4 evet 2 hayır var. ???

Herkesin dediğine katılıyorum bu sitede bir rc bölümü olmalı ve bu bölümde çeşitli faaliyetler yapılabilir örneğin bir rc jip ile off road gezileri düzenlenir vev hem gerçek hemde rc'lerle off road yapılır

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,081
Kaydolan Son Üyemiz
ÜMİT YAZDIÇ

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR