Sivaslı Kafadar Tokat Dağ Yolunda (06 Ekim 2009)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan muammerr.58 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 25
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 5,148

muammerr.58

Ana Kamp
KÖTÜ Bİ BAŞLANGIÇLA BAŞLADIK BİR SİVASTAN ÇIMAMIŞTIM DAHA KÖY YOLUNA TAM ÇIKIYORDUMKİ ÖNÜME KÖPEK ATLADI VE KÖPEĞİ EZDİM :( ALLAHRA STABİZE YOLA GİRECEĞİMDNE SÜRATİM 30 KM FELANDI 10 METRE FELAN SÜREKLEDİM MOTORUN ÖN CAMI KIRDIM AMA YİNE PES ETMEİDM YOLA KOYULDUM BUYRUN BERABER BAKILIM

IMG0226A

IMG0223A

IMG0221A

IMG0220A

IMG0219A

Etiketler

Ynt: Sivaslı Kafadar Tokat Dağ Yolunda (06 Ekim 2009)

GİTTİK HA BU ARADA KÖYÜN İÇERİSİNDE TEKEL BAYİ GÖRDÜK TELEK BAYİİ YA ŞAŞIRDIK

IMG0195A

IMG0193A

IMG0191A

IMG0190A

IMG0189A

GİDİYOK VE BULUTLARA DIOĞRU TIRMANMAYA BAŞLADIK CAMLI EBLİN KZIL İNİŞİN ARAKA TARAF DAĞ YOLUNDAYMIŞSIK

IMG0188A

IMG0187A

IMG0182A

IMG0180A

IMG0179A

BU YORGUNLUĞUN ÜSZERİNEDE Bİ TOKAT KEBABI GİDER DEİDEK LOKANTAYA GİRDİK

BU YOLCULUĞUMUZ YAKLAŞIK 4 SAAT SÜRSDÜ SADECE GİDŞİMİZ SABAH 9 DA ÇIKMIŞTIK ÖĞLE SATTİNDE ORAYA GİRDİK AYNI GÜNDE DE GERİ DÖNDÜK AYNI YOLLARDAN ÇOK ZEVKLİ İDİ

IMG0123A

IMG0121A

IMG0120A

IMG0122A

sizi baya yormuş bu gezi ama eminim çok zevklidir... özellikle köylerde mola vermek ;) gezilerin en sevdiğim tarafı tanımadığın insanlarla biraraya gelmek, sohbet etmek ve nefis ikramlardan tatmak ;)

ecem618' Alıntı:
sizi baya yormuş bu gezi ama eminim çok zevklidir... özellikle köylerde mola vermek ;) gezilerin en sevdiğim tarafı tanımadığın insanlarla biraraya gelmek, sohbet etmek ve nefis ikramlardan tatmak ;)
beleş olsun bir de boğaz olsun dimi ? ;D ;D ;D

evet öle güzel bi gezi oldu pğeşinede gülbi yemek olmuştu

Muammer kardeşim nerelerdesin? Paylaşım için teşekkürler. :D

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,409
Kayıtlı Üye Sayımız
172,066
Kaydolan Son Üyemiz
Birkium

Çevrimiçi üyeler

Geri