Siz Hangi 4x4 tercih ederdiniz? Niçin?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan doğaberk Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 4
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,235

Siz Hangi 4x4 tercih ederdiniz? Niçin?

• Hyundai Galloper 2.5 TDI (2001/02/03..) Otomatik vites

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    30

doğaberk

Kamp I
Merhaba, araç almayı düşündüğüm için sizlerin tecrübeleri doğrultusunda fikirlerinize önem veriyorum. Bunun için bir anket sonucunda vereceğiniz cevaplar bana yardımcı olacağını düşünüyorum. Cevabınızı verirken lütfen objektif olmaya çalışalım, tabiki herkesin arabası kendi için güseldir çünkü kendi aradığı niteliklere ve kullanım amacına göre almıştır. Cevaplarken yürütme maliyeti bakımından da, şasesi, kaportası, servis ücreti, parça ücreti, vergisi, performansı, yakıt ücreti, sorunsuzluğu, bagaj büyüklüğü, ve aklıma gelmeyenler bakımından:smiley: da değerlendirebilirseniz sevinirim. Şimdiden ayırdığınız zaman için teşekkür ederim.

Etiketler

Ynt: Siz Hangi 4x4 tercih ederdiniz? Niçin?

Konuyla ilgili olarak kimse fikrini belirtmek istemiyor mu? Şuan araç seçimi aşamasındayım, ankete katılıp tecrübelerini paylaşmanız benim ve bu konuda tecrübesi az olan arkadaşlarımız için de yön gösterici olacaktır. İlginizi bekliyorum. Teşekkürler.

Bu konuyu sanırım başka bir konu başlığı altında tartışmıştık. Durum şu ki araçla ne yapacağınızı yani amacınızı belirtmediğiniz sürece ne desek boş..

Merhaba,bu konular daha onceleri bir kac defa gundeme gelmistir.
Herkes elinden geldigince bilgisini paylasmistir ve yine de paylasir.
Ancak sayin Akyuz'un de belirttigi gibi aracla tam olarak ne yapacaginizi belirtmelisiniz.
Oncelikle siz araci tek arac olarak mi kullanacaksiniz?
Nerede oturuyorsunuz,trafik ve park problemi var mi?
Sert offroad yapacak misiniz,yoksa sadece piknik icin mi kullanacaksiniz?
Bunlar gibi bazi sorulara cevap vermeniz sizin icinde bu secimde kolayliklar yaratir.
Sahsi fikirlerimdir.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR