Sizce 4x4 Pazarında En İyi Araç Hangisidir?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan VitaEsMorte Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 335
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 149,847

Sizce 4x4 Pazarında En İyi Araç Hangisidir?

• Kullanılan toplam oy
    836
Ynt: Sizce 4x4 Pazarında En İyi Araç Hangisidir?

Otokar a eğitime gitmiştik.Test alanını gezerken Defenderların arasında 2 adet Hummer vardı.Merak edip sorduk hocalara ve Hummer dan esinlenerek başka bir araç(türk yapımı) tasarlanacak dendi fakat sonrasında ne oldu bilmiyorum.Herhalde vazgeçildi.

Etiketler

sabri yucel' Alıntı:
ssang nicin yok acaba bu listede ... moderator arkadaslardan rica etsem ekleyebilirmiyiz ...
4x4 pazarının en iyi aracı Ssang mi sizce,orada Mercedes,Land Rover,Toyota dururken ? Objektif olun lütfen.. :smiley:

en iyi diye bir iddiam yok ama ozellikle turkiyede off road camiasında ısım yapmıs bazı araclardan her konuda ıyıdır

ınsanlarda yanlıs bır algı var 25 30 yaslarındakı hurda araclarına uzay mekıgı muamelesı yaapıyorlar

arazıde cok yakan dusuk beygırlı cevreyı kırleten sanayıden cıkmayan bır aracmı

yoksa genc dınamık yuksek torklu az yakan euro 4 motorlu bır aracmı makbuldur .....

elbetde en ıyısı ssang degil ama en azından bir cok sahte arazı kralından cok daha guclu ekonomık cevrecı ve saglamdır

ve lıstede olmayı hak eder ....selamlar

sabri yucel' Alıntı:
en iyi diye bir iddiam yok ama ozellikle turkiyede off road camiasında ısım yapmıs bazı araclardan her konuda ıyıdır

ınsanlarda yanlıs bır algı var 25 30 yaslarındakı hurda araclarına uzay mekıgı muamelesı yaapıyorlar

arazıde cok yakan dusuk beygırlı cevreyı kırleten sanayıden cıkmayan bır aracmı

yoksa genc dınamık yuksek torklu az yakan euro 4 motorlu bır aracmı makbuldur .....

elbetde en ıyısı ssang degil ama en azından bir cok sahte arazı kralından cok daha guclu ekonomık cevrecı ve saglamdır

ve lıstede olmayı hak eder ....selamlar
Bu markalar araç üretmeye hala devam etmektedir.2012 model Toyota Fj Cruiser,Land Rover Discovery 3 (4'ü de çıktı fakat 3 kadar performanslı değil) gibi.Dediğiniz özellikler ve fazlası bu araçlarda mevcut. Hatta Mercedes artık Unimog'larda bile Bluetec motor kullanıyor.(Euro 4)

Ben hem eski model çok yakan ama çok iş yapan uzay mekiğinden kullanıyorum hemde sang kullanıyorum . sangyong tipindeki biraz değişiklik dışında isuzu l200 navara ve hilux ile kıyaslarsak hiç eksiği yok.donanım olarak fazlası bile var diyebilirim. üstelik 20 bin tl daha az ödeyerek. listeye kesin girmeli..

jeep' Alıntı:
Ben hem eski model çok yakan ama çok iş yapan uzay moekiginden kullanı.yoruamhemde sang kullanıyorum . sangyong tipindeki biraz değişiklik dışında isuzu l200 navara ve hilux ile kıyaslarsak hiç eksiği yok.ddonanım olarak fazlası bile var diyebilirim. üstelik 20 bin tl daha az ödeyerek. listeye kesin girmeli..

eyvallah kardeşim anlatmaya caliştıgim konuya tercuman oldun :smiley: yakında antepe gelecegim cayını icmeye :D :D :D

cj her yeri acık ve cok kısa ....arkadasimda rubıcon var fena makine :smiley: mt lastiklerle guzeli iş cikariyor ...

birlikte takılıyoruz ;D ;D

sabri yucel' Alıntı:
cj her yeri acık ve cok kısa ....arkadasimda rubıcon var fena makine :smiley: mt lastiklerle guzeli iş cikariyor ...

birlikte takılıyoruz ;D ;D

benim cj nin rubicondan eksiği konforu. diferansiyellerimiz filan hep aynı. ;D hem dedesiyiz rubiconun..

super ... peki sssanglarin difransiyelleri lsd mi ben lds biliyorum servisde lsd diyor bilgin varmı ..

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,424
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri