Sizce Bu Aracın Masrafı Ne Kadardır Ve Alınabilir Mi Bu Fiyata?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan bor Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 8
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 10,321

bor

ama arkadaslar iyidir...
Yer
istanbul
selamlar,
linkteki araç sizce ( fotolardan anlaşıldığı kadar) bu fiyata alınabilir mi? masraf olarak ne kadar harcanır?
fotolara baktığımda radyatör suyu sanki azalmış gibi gibi göründü bana, motor masrafı görünürde var mıdır?
haftasonu gidip bakacağım.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-hasarli-araclar-arazi-araclari-yakup-otomotiv.2012.model.dacia.dastur.1.5-dizel.4x4.110lauret-172624902/detay

Etiketler
Ynt: Sizce Bu Aracın Masrafı Ne Kadardır Ve Alınabilir Mi Bu Fiyata?

Sadece kaporta hasarı var diyor ama sol far 4x2 farı , üst barlardan biri yok
Pert bir aracı sağdan soldan parçalarla toparlamış olabilirler dikkatli olun derim
Görünen hasar çok büyük hasar değil fakat istediği rakamla uyuşmuyor o hasar o kadar fiyat düşürmez

Son zaman kazalı araç ticareti yapanlar kaporta hasarını düzeltebildikleri kadar düzeltiyorlar çıkma parça filan takıp küçük hasar varmış sadece kaporta hasarıymış gibi piyasaya bu araçları sallıyorlar dikkat etmek lazım.

Soru: Sizce Bu Aracın Masrafı Ne Kadardır
Cevap: Bilemeyiz, ne söylesek yanlış olur. Bir tamirciye sormak lazım. Hatta iş kaporta olunca birçok tamirciye sormak lazım... ;D

Soru: Alınabilir Mi Bu Fiyata?
Cevap: Adam bu fiyatı yazdığına göre, o miktarı ödeyince alınabilir.... ;D

Haaaa, denilmek istenen, bu fiyat eder mi.... Valla mal müşteriye satılır derler. İnsan çarpığına ve yamuğuna fena vurulur, "tutman beni alcem ulen" der, alır.... Buna karar verecek olan, alıcıdır. ;D

Arkadaş, işin esprisi bir yana, sorduğun soruya burada cevap verebilecek kişi pek yok.... Anlaşılan o ki, ucuza düşürebilir miyim diyorsun.... Fakat unutma, o ilane veren, galerici. Galericiden "ucuza düşürmek" mümkün olur mu? Hayır....

Yukarıda yazılanları dikkate alınız. Bunun yanında, bir de işin satışı var... Bir gün bu aracı satacaksınız... Unutmayın.

Neyse, ben insanların işlerine karışmamaya karar vermiştim, istemeden müdahil oldum. Para başkasının, karar başkasının. hayırlısı olur inşaallah.

olguncandan' Alıntı:
Soru: Sizce Bu Aracın Masrafı Ne Kadardır
Cevap: Bilemeyiz, ne söylesek yanlış olur. Bir tamirciye sormak lazım. Hatta iş kaporta olunca birçok tamirciye sormak lazım... ;D

Soru: Alınabilir Mi Bu Fiyata?
Cevap: Adam bu fiyatı yazdığına göre, o miktarı ödeyince alınabilir.... ;D

Haaaa, denilmek istenen, bu fiyat eder mi.... Valla mal müşteriye satılır derler. İnsan çarpığına ve yamuğuna fena vurulur, "tutman beni alcem ulen" der, alır.... Buna karar verecek olan, alıcıdır. ;D

Arkadaş, işin esprisi bir yana, sorduğun soruya burada cevap verebilecek kişi pek yok.... Anlaşılan o ki, ucuza düşürebilir miyim diyorsun.... Fakat unutma, o ilane veren, galerici. Galericiden "ucuza düşürmek" mümkün olur mu? Hayır....

Yukarıda yazılanları dikkate alınız. Bunun yanında, bir de işin satışı var... Bir gün bu aracı satacaksınız... Unutmayın.

Neyse, ben insanların işlerine karışmamaya karar vermiştim, istemeden müdahil oldum. Para başkasının, karar başkasının. hayırlısı olur inşaallah.

cevaplarınız için teşekkür ederim, elbette cevaplarınıza katılıyorum ancak ben zaten soruma başlamadan evvel ( fotolardan anlaşıldığı kadar) diye yorumlamanızı istemiştim.

İnsanların işine karışmamaya gelince, bence faydası olacaksa eğer birine karışınız efendim insanların işine, ben razıyım. bilgi ve tecrübe paylaşılmadıkça ne değeri olur ki?

ben olsam almazdım, çünkü aldıktan sonra arabanın sanayide/serviste bir dünya işi olacak. sonrasında bu aracı satabilmekte zor olur...satılırda çok uğraşırsınız gibi geliyor..

Duster için fikrimi sorarsan alma derim. Ama bu paraya başka Yüksel modelde 4x4 aşamam dersen haklısın al o zaman derim. Kaportadaki vuruğu bence dert etme. Her an trafikte olabilecek kaza.
Bitişik komşum Tiguan aldı. 1 ay arabayı bekledi. Aldığının ikinci günü Bodrum'a giderken arkadan çarptı. Çarpan ix35 pert oldu çarpmayı sen düşün. Kaza kısmet ve şans işidir. Her an herkesin başına gelebilir.
O kaporta hasarı için alayım mı giye tereddütdeysen al derim.

Araç bana pek güven vermedi, ben olsam almazdım.. Yine de tanıdık iyi bir usta ile gidin bakın derim...

sanayide çalışan bir arkadaşım bakmış. evet dediğiniz gibi kaportayı düzeltebildikleri kadar düzeltmişler, birkaç parça sağdan soldan toplanmış. ayrıca klima, radyator falan bazı parçalarda da sorun varmış. değişmeleri gerekiyormuş. satan kişi zaten bunları saklamayacaktır elbette, alan kişi de bunları dikkate alarak seçimini yapar. Konuyu takip eden varsa, en azından ben bu konuda bildiklerimi yazarak alana da satana da hayırlı olsun diyorum.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri