Sizce Hangi Araç ? Ilanlar Konuda

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan kcaninan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 3
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 1,942

kcaninan

Yeni Üye

Etiketler
2001 Model TD5
2001 Land Rover Discovery 2.5 TD5 52.000 TL Galeriden satılık ikinci el - 271078287
İlan no: 271078287

2003 Model TD5
2003 Land Rover Discovery 2.5 TD5 60.000 TL Galeriden satılık ikinci el - 300012016
İlan no: 300012016
2 kapıda ve sol arka tamponda lokal boya varmış.Macun dahi atılmadığını söyledi galerici...

İki araç arasında kaldım sizlerinde önerilerine açığım ve sormam gereken sorular nelerdir ? şimdiden teşekkür ederim.
Merhaba, bu araçlarla ilgili bu platformda veya bir disco 2 kullanan veya kullanmış olan kişilerden mutlaka bilgi almanızda kesinlikle fayda var. Bu yaştaki Araçların mutlaka teknik mekanik aksamlarında özellikle dikkat etmeniz gereken hususlar var. Daha önce kullandığım binek araçla kıyaslanmayacak özelliklere sahip aracımı alırken çevremde bana bilgi verebilecek kişilere bir çok şeyi sorma imkanım oldu. Özellikle gezenbilir üyelerinin önceden paylaştığı birçok bilgi bu aracı alırken bana çok yol gösterdi. Bende gurubun çok taze bir üyesi olduğumdan halen kafamda olan birçok soruyu bu platformada paylaşmaya çalışıyorum. Ve eski paylaşımlardan,konu başlıklarından vakit buldukça takip etmeye çalışıyorum. Ben aracımı ilanlardan ararken açıkçası kendimi çok şanslı gördüm. Sizde takdir edersiniz ki insanlar aracını satarken "kimileri" aracın eksilerini pek dile getirmek istemiyor. Aldığım aracın eski sahibi bu yönden bana çok yardımcı oldu sağolsun. Umarım sizde bu şansı yakalrsınız. Gelelim sizin sorunuza. Bursa'daki araç benimde favorilerim arasındaydı ancak istanbul dışında olması ve daha önceki ilan sahibinin araçla ilgili telefonda detaylarla ilgili yanıtları çok geçiştirmeydi. Açıkçası bu bende negatif etki bıraktı. Tesadüf odur ki geçen hafta bu araçlarla ilgili servis veren bir arkadaşla,bu gri disconun motorunun yenilendiği komple bakıma girmiş bir araç olduğu öğrendim. Tabi bunun iyi veya kötü bir şey olduğunu yapılan işlerin kalitesi orjinalliği işçiliği gibi birçok etken var. Bunu ancak işin ehli ustası olan kişiler söyleyebilir. Yeterince uzattığımı düşünerek final olarak şunu söylemek istiyorum. Lütfen alacağınız aracı veya favori olarak gözünüze hoş gelen discoyu bulduysanız. Mutlaka bu aracın artı eksileri hakkında tecrübe sahibi biri ile temasta olun ve aklınızdaki soruları hiç sıkılmadan sorun. Ama sizde benim gibi discomania hastalığına kapıldıysanız ki bu platformda paylaşımları okursanız ben kendimi henüz bir disco tutkunu olarak göremiyorum çünkü bu araçları gerçekten çok iyi tanıyan ve gerçek tutkunlarının tecrübelerini buradan okuyarak görebilirsiniz. Size aracınızı bulmanızda bol şans diliyorum. Ve malesef ki yok denecek tecrübemle size pek se yardımcı olamadığım içinde lütfen kusuruma bakmayın. İyi günler diliyorum...

Merhaba, bu araçlarla ilgili bu platformda veya bir disco 2 kullanan veya kullanmış olan kişilerden mutlaka bilgi almanızda kesinlikle fayda var. Bu yaştaki Araçların mutlaka teknik mekanik aksamlarında özellikle dikkat etmeniz gereken hususlar var. Daha önce kullandığım binek araçla kıyaslanmayacak özelliklere sahip aracımı alırken çevremde bana bilgi verebilecek kişilere bir çok şeyi sorma imkanım oldu. Özellikle gezenbilir üyelerinin önceden paylaştığı birçok bilgi bu aracı alırken bana çok yol gösterdi. Bende gurubun çok taze bir üyesi olduğumdan halen kafamda olan birçok soruyu bu platformada paylaşmaya çalışıyorum. Ve eski paylaşımlardan,konu başlıklarından vakit buldukça takip etmeye çalışıyorum. Ben aracımı ilanlardan ararken açıkçası kendimi çok şanslı gördüm. Sizde takdir edersiniz ki insanlar aracını satarken "kimileri" aracın eksilerini pek dile getirmek istemiyor. Aldığım aracın eski sahibi bu yönden bana çok yardımcı oldu sağolsun. Umarım sizde bu şansı yakalrsınız. Gelelim sizin sorunuza. Bursa'daki araç benimde favorilerim arasındaydı ancak istanbul dışında olması ve daha önceki ilan sahibinin araçla ilgili telefonda detaylarla ilgili yanıtları çok geçiştirmeydi. Açıkçası bu bende negatif etki bıraktı. Tesadüf odur ki geçen hafta bu araçlarla ilgili servis veren bir arkadaşla,bu gri disconun motorunun yenilendiği komple bakıma girmiş bir araç olduğu öğrendim. Tabi bunun iyi veya kötü bir şey olduğunu yapılan işlerin kalitesi orjinalliği işçiliği gibi birçok etken var. Bunu ancak işin ehli ustası olan kişiler söyleyebilir. Yeterince uzattığımı düşünerek final olarak şunu söylemek istiyorum. Lütfen alacağınız aracı veya favori olarak gözünüze hoş gelen discoyu bulduysanız. Mutlaka bu aracın artı eksileri hakkında tecrübe sahibi biri ile temasta olun ve aklınızdaki soruları hiç sıkılmadan sorun. Ama sizde benim gibi discomania hastalığına kapıldıysanız ki bu platformda paylaşımları okursanız ben kendimi henüz bir disco tutkunu olarak göremiyorum çünkü bu araçları gerçekten çok iyi tanıyan ve gerçek tutkunlarının tecrübelerini buradan okuyarak görebilirsiniz. Size aracınızı bulmanızda bol şans diliyorum. Ve malesef ki yok denecek tecrübemle size pek se yardımcı olamadığım içinde lütfen kusuruma bakmayın. İyi günler diliyorum...

Olur mu hocam öyle şey sizin buraya gelip bir kelime dahi yazmanız en büyük yardımcı olmaktır zaten. Öncelikle yazdığınız bilgilendirici yazı için çok teşekkür ederim. Evet gri disconun galericisi konuları hep geçiştirmeydi benimde dikkatimi çekti o bende de negatif etki bıraktı. Düzgün bir disco görürsem niyetleneceğim şuanlık beklemek en doğru tercih olacak sanırım...

Merhabalar bu aralar td5 disco bakıyorsanız İstanbul'da 49'500 e satılık lacivert bi disco 2 vardı yüksek km li olduğu için şüpheye düşmüştüm ancak Bostancı sanayideki cemafer ustaya gösterdim söylediği piyasadaki çoğu aracın km'sinin bu olduğu ancak bakmak gerektiğiydi uzatmadan söyleyeyim araca cemafer usta baktı 800 tl bir masraf harici araç düzgün al dedi ve aldım aracım 310.000 km ama saat gibi çalışıyor km ye çok takılma bütçene uygun aracı bul ve cemafer abiye göster gerisini o halleder şimdiden hayırlı olsun

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Geri