Ssangyong Actyon 4x2 Hakkında

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan kaan2002 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 122
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 88,790
Ynt: Ssangyong Actyon 4x2 Hakkında

bisi95 dostum halen yanıt gelmedimi şahsuvaroğlundan

bisi95' Alıntı:
AYENEN YAZDIĞIM GİBİ YAPTIM. HATTA Bİ KOPYAYI DA SSANGYONG.TR'YE GÖNDERDİM. HALA Bİ İLGİ VE CEVAP YOK.ANLAŞILAN BİZİM ŞİKAYETİMİZ ALIŞILAGELMİŞ BİR VAKA... STANDART DEMEKKİ BÖYLE!

Etiketler

arkadaşlar aracın garanti süresi daha dolmadı 5 ayı var ancak içersinde bulunan xetec tm 665 model tc dvd navşgasyon sistemi dvd içie almıyor diye 1 ay önce bayi tarafından sökülüp murtaş elekronşk e gönderildi 20 gün sonrqa geri geldi listeye bir sürü şey yazmışlar parça değişikliği ile ilgili gelince servis tekr5ar monte yaptı ve 1 tane dvd içine taktı normal içine girdi ve çalıştı bende içindfe geri çıkarmadım bir kaç gün çaldı ondan sonra geri çıkardım o günden bu güne kadar yani 20 gün kadar sadece radyo açıktı kullanmadım cd bu gün taktığımda içine yine almadı yine servise gittim servis yine söktü murtaş elektonik yani yükleyici firmaya gönderdi sizlerden bu sorumu yaşıyanlar varmı bu işi nasıl çözeriz çünki araca kamera da bağlı arkası yüksek olduğu için geri geri giderken sorun yaşıyorum bu böyle giderse valla rez,l olacaz yaaaa

ÖTV vergisinin artması ssangyongları kötü etkileyecek har halde çünkü 1 gün önceki fiyat ile bir gün sonraki fiyat arasında benim aracıma 8000 tl oynamış vay anam vay deli para yaaaaa

kaan2002' Alıntı:
arkadaşlar servislerin bakım masraflarını öğrenelim ilden ile değişk varmı yoksa tüm servislerde standartmı
ben 5000 bkımın 2010 yılı temmuz ayında 200 tl yetaptırdıydım sadece yağ ve filtre değiştiydi
10.000 bakımını bu gün yaptırdım yağ filtre değişti ön tekerlr sökülerek fren bakımı yapıldı aracın altındaki vidalar usta tarafından kontrol edildi çıkan maliyet 300 tl mersin servisine gitmeden adana servisine sordum telefon ile 295 tl dediler bana yani mersin ile adana arasında 5 tl fiyat farkı var diğer illerimizde durum ne 10.000 bakım masrafları

Aracımı Salı günü 10.000km bakıma soktum. (2011 Actyon Sports 4x4 AT 18" Lux) Sokmadan önce İstanbul'daki tüm servisleri tek tek üşenmeden aradım ve fiyat sordum. Merkez servis (Şahsuvaroğlu) 256TL dedi, diğerleri 330'a kadar çıktı. Ne fark var, standart yok mu bu işin tarifesinde dediğimde kem küm deyip sustular.
Bende Maslak Gürcan'a (Nevzat Ustam orada olduğu için) götürüp 265 TL gibi rakama işi bitirdim. Sırf yağ ve yağ filtresi değil, hava filtresi, polen filtresi de değişti. Gaz kelebeğinin olduğu boğaz kurumdan temizlendi (ki çok az vardı). Liftte alt bakımlar yapıldı. Arka kabinden dolayı olan şikayetim (açma kapama sorunu) çözüldü vs.

(5.000km bakımına ben 190TL vermiştim.)

kaan2002' Alıntı:
ÖTV vergisinin artması ssangyongları kötü etkileyecek har halde çünkü 1 gün önceki fiyat ile bir gün sonraki fiyat arasında benim aracıma 8000 tl oynamış vay anam vay deli para yaaaaa

Ticari araçlarda (Actyon Sports) bir değişme olmamış gözüküyor, ÖTV sadece sizin aracınız gibi binek versiyonları etkiledi sanıyorum.

kararr' Alıntı:
Ticari araçlarda (Actyon Sports) bir değişme olmamış gözüküyor, ÖTV sadece sizin aracınız gibi binek versiyonları etkiledi sanıyorum.

onlarda 2000 motor etkiledi de suva araölar gibi değil

aarkadaşlar bu akşam kavşakta kamyonmu geri geri geldi bana burdu yoksa ben mi kamyona vurdum arkadan anlamadım bir kazaya yaptım resimlerini ekleyebilirsem eklayacağim de aracın sağlamlık derecesinesiz karar verin

Fotoraf0466

Fotoraf0463

Fotoraf0465

Fotoraf0464

teşekür ederim allah hepimizi beterinden korusun arkadaşlar

ayrıca aracın kaskosu var %100 ben kusurluyum vurduğum arabada zerre kadar hasar yok kandi aramızda kaza tutanağı tuttuk adam ruhsatının eve olduğunu söyledi beni 2 gnden beri oyalıyor ruhsat olamyınca da dosya açılamıyor eksper gelip bakmıyor bu durumda ne yapabilirim ruhasat fotokopisi olmadan bu iş olmazmı başına böyle bir iş gelen arkadaşımız oldumu varsa sorunu nasıl halletti yardımını bekliyorum çünki servis ön üst kaputu değiştirme ve farı değiştirmeye el emeği dahil 3000 tl masraf çıkartıyor kaskodan yaralnamazsak bu para bizde çıkacak bana da ağır gelir ne yapacağımı şaşırdım valla

Öncelikle geçmiş olsun. Kaza tam ters noktadan ters bir araca çarpma olmuş. Aracların en hassa yerlerinde birisidir. Bende Honda Crv vardı daha önce kamyon park halinde iken ayaklığı sadece çamurluğa sürttü bundan farksız bir görüntüydü.

Bu gün evrakların tamamını teslim ettim servise 1 haftaya çıkar diyor usta yarın kasko da yedek araba gönderecek bana 3 000 tl civarı masrafı kasko öder onlara sağlık olsun cana gelmedi en büyük tesellim bu oldu

Geçmiş olsun kasko bi yönden iyi çözüm ama sigorta şirketi önemli benim frontera 4 aydır serviste hala bitiremediler kaskonun umrunda bile degil

GUARD' Alıntı:
Geçmiş olsun kasko bi yönden iyi çözüm ama sigorta şirketi önemli benim frontera 4 aydır serviste hala bitiremediler kaskonun umrunda bile degil

valla arkadaşım bir ön üst kaput değişecek bir de sol far komple değişecek servisin elinde var bunlar da eksper gelir gelmez hemen hallederler ben mersin servisinde memnunum ustalar ve hem işlerini iyi biliyor hemde sıcakkanlı yakın insanlar en kısa sürede teslim etmek için can atıyorlar

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,084
Kaydolan Son Üyemiz
muraska6105

Geri