Subaru Forester Xt 2004

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan pusula Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 3
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 17,098

pusula

Yeni Üye
2004 Subaru forester aldım bunla alakalı kullanıcılardan yardım bekliyorum araca yabancıyım ne gibi avantaj ve dez avantajları var sorunları nelerdir genel olarak bilen ve yaşan bana yardımcı olursa sevinirim

43961

Etiketler
Ynt: Subaru Forester Xt 2004

öncelikle aracınız hayırlı olsun , geç gördüm. 2003 ve 2004 modellerini kullandım , hala aklıma gelir yine alsam mı diye.. bir kere karda gidişi gerçekten çok keyifli bir arabadır. toplamda yaklaşık 110.000 km civarı kullandım. periyodik servis harici hiç servise uğramadım. çevremden duyduğum zamanla arka amortisörlerde problem çıkabildiği ve pahalı olduğu (self levelizer özelliğinden dolayı) , cam çerçevesizliğinden dolayı ses oluyor bazen o da kapının iç tarafına görünmeyecek şekilde bir bant/ya da mobilya ayağına konulan çizilme önleyici keçe ile çözülüyor.
gerçekten ikinci el olduğu halde toplamda 110.000 km kullandığım 2 araçta da en ufak bir sorun yaşamamıştım.

sizin de keyifli sürüşler gerçekleştirmenizi dilerim.

yalnız 2.aracımı sattığım kişi daha aracı teslim aldıktan 40 dakika sonra otobanda bir TIR'a arkadan çarparak araca ciddi hasar vermişti , sebep olarak abicim bu araba da aşırı seriymiş , bir anda oldu duramadım dedi... tabii bir ferrari değil adam abarttı ama 177 hp fena da gitmiyor gerçekten o yüzden fazla da hız yapmamak lazım..

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,085
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR