SUV Araç Tavsiyesi?

'ARAÇLAR - VEHICLES' forumunda sportage tarafından 23 Kasım 2007 tarihinde açılan konu

1. sportage

sportage Nejat

Alınan Beğeniler:
    0
    arkadaşlar selam herkese piyasada bir çok marka suv araç var ancak benimde bu konu hakkında bilgim var fakat bir arkadaşımı ikna edemiyorum en fazla 60 70 bin ytl arası 4x4 bi suv almak istiyor ağır offroad tutkusu yok ama her fırsatta dağa bayıra gidip normal bi araçla giremeyeceği yerleri keşfetmeyi seviyor sizlerden ricam görüşlerinizi almak böylece daha rahat karar vermiş olacak.

2. yasarergun

yasarergun Dünyayı değiştirebilirsin

Alınan Beğeniler:
    0
    Ynt: SUV Araç Tavsiyesi?

20000 civarına b ir suzuki jimny alsın diğer 50000 e de ne isterse alır zaten :)

3. Jeep34

Jeep34 Zirve

Alınan Beğeniler:
    0

İllaki sıfır alacaksa Jeep Patrıot alabilir..
    Ama birazcık daha ilave yapabilirse,torununada miras bırakmak isterse ve dağın bayırın en tepesine çıkmak isterse neden Wrangler Rubicon (5 kapı) olmasın...
    Biraz büyük düşünsün...Ortalıkta aynı fiyata uzak doğu suv ları dolu ama Kral'dan haberi olan yok :D

4. sportage

sportage Nejat

Alınan Beğeniler:
    0

jeep mantıklı ancak bakım masrafları biraz tuzlu diğerlerine göre

5. Jeep34

Jeep34 Zirve

Alınan Beğeniler:
    0

Zannetmem o kadar fark olsun...Fiat ve renault serisinin haricinde pek ucuz bakımı olan da yok gibi...

6. Jeep34

Jeep34 Zirve

Alınan Beğeniler:
    0

Bu arada Türkiye'ye suv ları sevdiren ve satış rekorları kıranda Kia serisidir..Hakkını yemek haksızlık olur ...

7. sportage

sportage Nejat

Alınan Beğeniler:
    0

doğru söylüyosunuz bendede var günlük kullanımda 2007 kia sportage kullanıyorum çokta memnunum bakımlarıda makul fakat arkadaşım biraz daha marka düşkünü gibi tabi bende özellikle sizdeki araca ve teknik özelliklerine hastayım

8. yol

yol SEDAT AÇIL

Alınan Beğeniler:
    4

Hangimiz hasta değiliz ki :)

9. JK

JK Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0

Selam jeep34 sizin aracı master serviste gordum yanındaki sizmiydiniz bilmiyorum ama arac baya bir heybetli olmus cok begendim acıkcası

10. navaraextreme

navaraextreme Zirve

Alınan Beğeniler:
    0

Valla o paraya bi 4x4 alın 10 lirayada bi cj yada vitara !!!

Böylece kırılınca hem arabasız kalmassınız hemde arabanıza yazık olmaz ben günlük mercedes ml yada navara yı kullanıyorum bu gün vitara aldım orjinaller orjinali 1998 model 80 000 km de 1.6 jlx 14000 ytl :) bi cj var 9 liraya cj5 77 kaporta yürüyen makina vs. sıfır yeni toplanmış şimdi onu kovalıyorum olursa onuda alıcam !

11. Jeep34

Jeep34 Zirve

Alınan Beğeniler:
    0

Teşekkür ederim..Bende sanırım sizin aracınızı gördüm...Master serviste Mehmet beyin k.şase Rubicon nunu biraz kullandım..Çok ciddi ve özellikli bir araca sahipsiniz..Güle güle kullanın :)

12. crocodile hunter

crocodile hunter Kamp I

Alınan Beğeniler:
    0

bana kalırsa kesınlıkle japon alsın toyota fj serısı ,pajero veya patrol daha ıyısı yok

13. KLL

KLL Hayatta en hakiki mürşit ilimdir fendir.

Alınan Beğeniler:
    1

patrol eskidi artık. motoru çok güçsüz bence. ne boyutlarda birşey alacağına karar vermesi lazım önce. tüketim ve vergi dez avantaj olacakmı bütçesi için bunları sorgulamalı.

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş