Suzuki Grand Vitara 2.0 Jlx-al Yi Nihayet Aldım.

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan dr.wehbee Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 12
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 41,692

dr.wehbee

Yeni Üye
selamün aleyküm suzuki ailesi.
uzun zaman süren araştırmalar ve ikilemler sonucu yaklaşık 1 ay önce bende 2007 grand vitara alarak aranıza katılmış bulunmaktayım. aracı aldığımda 43 bin km deydi. şuan 46 bi km de. üzerinde prins tüp var ve beklediğimden daha ekonomik bir araç. sakarya trabzon arasında km de 23 kuruş yakarak beni çok şaşırttı. şehir içi kullanımdada ortalama 35-40 kuruş arası yakıyor.
aracın tek olumsuz yönü geri giderken aynaların yeterli olmaması. bunun için geri görüş kamerası multimedya ekranı almayı düşünüyorum. bu konuda ve aracın bakımları hakkında önerilerinizi ve yardımlarınızı bekliyorum. :smiley:

Etiketler
Ynt: Suzuki Grand Vitara 2.0 Jlx-al Yi Nihayet Aldım.

hastasıyız bu suzuki km'lerinin. 2007 model araç nasıl olmuş ta 43binde kalmış merak ediyorum.
benimki de 40bindeydi aldığımda... 2008 model.

Alırken tereddütlüydüm bende ama fabrika çıkış lastikleri üzerinde olunca rahatladım.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Teşekkür ederim.
2d1b80cc7b4b29ba52d1f141e85fdcf5.jpg

Suzukiyi bir alınca birde satınca seviniyormus insan hayırlı olsun ))

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

O muhabbet jeep içindi eskiden. Ne zamandan beri suzuki için oldu? Evet belki kaliteleri hiçbir zaman toyota-honda seviyesine ulaşmadı, ama hiçbir zaman da ford-opel vs'nin altına inmedi, buna ilave her zaman artı sayılabilecek bir iki özelliği vardı (eski modellerde arazi şanzımanı, yenilerde küçük motor seçeneği vs..) hal böyleyken bence abartılacak bir durum yok.

Aracı satmak için almadım, muhtemelen perte çıkana kadar bende kalır. Şimdilik evdeki tek araç iki üç yıl sonra daha küçük bir araç alıp bunu biraz daha modifiye ederek dağda yaylalarda kullanmayı düşünüyorum. O yüzden üzülecek bir durum yok

orgasmatron' Alıntı:

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5 yıldır toplam 5 araç ile V8 Jeep kllanan ancak en sonunda Suzui 2007 alarak rahata eren biriyim, dediğiniz laf biz Jeep çiler için ata sözü idi : )) Suzuki kendi klasmanına göre bence müthiş bir araç, ekonomisi zaten mükemmel, çook büyük performans beklemiyorsanız doğru seçeneklerden biri....

dr.wehbee' Alıntı:
uzun zaman süren araştırmalar ve ikilemler sonucu yaklaşık 1 ay önce bende 2007 grand vitara alarak aranıza katılmış bulunmaktayım. aracı aldığımda 43 bin km deydi. şuan 46 bi km de. üzerinde prins tüp var ve beklediğimden daha ekonomik bir araç. sakarya trabzon arasında km de 23 kuruş yakarak beni çok şaşırttı. şehir içi kullanımdada ortalama 35-40 kuruş arası yakıyor.
aracın tek olumsuz yönü geri giderken aynaların yeterli olmaması. bunun için geri görüş kamerası multimedya ekranı almayı düşünüyorum. bu konuda ve aracın bakımları hakkında önerilerinizi ve yardımlarınızı bekliyorum. :smiley:
Hocam fiyat nedir ayıptır sorması. Ben de belki hanım için düşünüyorum. Ama nette baktıklarım hep yüksek km. Nerden buldunuz bu kmyi, maşallah...

Yeni araç hayırlı olsun... bir sorum olacaktı , motor ayarı için tanıdık bir yer var mi ? Sanırım bir az fazla titreşim var araçta, ateşleme bojılerini değiştirdim ama motora bir ayar yapilmali bence....

Hayırlı Olsun.. Hoşgeldiniz Aramıza

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri