Suzuki Grand Vitara (Alınık)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan bay_volkan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 4,688

arayorum 4x4

• 12000tl kadar 4x4 arac arayorum .bilgi icin cep-05384803202 bekir model 1995-2001arasi

Kullanılan: 0 0.0%
  • ben bursa-gemlikdeyim

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    0

bay_volkan

Yeni Üye
herkese merhaba,

kısmetse %80 onroad kullanılacak ve önceden de aynı şekilde kullanılmış, mümkünse sorunsuz ;), kazasız ve boyasız :eek:, 50 bin km civarlarında 8), 2004-2005 model grand vitara arıyorum. Bütçe max. 25 bin TL

sahibinden ve arabam com da geçen saatler sonrasında en mantıklısı bu geldi, aracını satmayı düşünen arkadaşlarla görüşmek isterim.

Gerekirse İrtibat no: 0 505 277 16 99

Tesekkürler,

Etiketler
Ynt: suzuki grand vitara aranıyor

selamlar.
eğer düşünürseniz benim aracım 2004 100,000 kmde manuel mekaniği 0 masraflı tek kusuru boyalı olması
fiyat olarakta bütçenizden uygun bi araçtır.
araçla arkadaşım arman tunger ilgileniyor .
fotoları ve detayları
sahibinden.com İlan No: #16762224

isterseniz benlede irtibata geçebilirsiniz. 0532 205 97 43

Ynt: Suzuki Grand Vitara (Alınık)

Benim aracım da G. Vitara 2005 model, 3 kapı, düz vites, 74.000 km'de. Çok temiz bir araç. Kaza, değişen, boya vb. kesinlikle yok. 21.000 TL de fiyatı. Sahibinden.com ilanımsa "16029432". 0 532 312 54 05 Umaırım istediğiniz aracı bulursunuz..

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR