T5 Bu Tavanı Ve Tenteyi Nerede Yaptırabilirim.

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan beyaz24kartal Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 18
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 25,247

beyaz24kartal

Ana Kamp
fotodakinin aynısını transporterıma yaptırmak istiyorum tavan ve tenteyi nerede yaptırabilirim.?

Vw california almanya da satisa cikti 705x290

Etiketler

Ynt: T5 Bu Tavanı Ve Tenteyi Nerede Yaptırabilirim.

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=8471.380
Burada bazı bilgiler var, 'raptor' kullanıcı adını kullanan hikmet beye özel mesaj atarak sorabilirsiniz
tente için 'hüseyinyilmaz' nickli arkadaşımızın www.rhinooverland.com sitesine bakabilirsiniz

yapılanların üst katında yatılıyordur demi.
Sadece yükselen aparat değil yatak aparatıda lazımda...
Arkadaş wv californiayı türkiyeye getirmiyorlar bari wv servisleri bunları yapsa ama demi..........
Doğuş group gelir kapısı duyrulur... :smiley:

https://www.facebook.com/groups/621577407959201/permalink/748997525217188/?pnref=story
hikmetin yapıp sattığı araba ve hatta ikincisi yolda

güncel...
2+2 = 4 kişilik bir aile için...
T5 kısa şaseye açılır tavan yapan yaptıran varmı?
deneyim ve fotolarını izledikleri yolu + ve - lerini yazabilirmi acaba.
mesuttercanli@mynet.com dan iletişim kurabiliriz fotolar için.
yapan yer tavsiyesi lütfen.

KÜÇÜK ARAÇLAR | Erdal Oto Döşeme

Erdal oto döşeme .Ankarada. Birde İzmir de Ege karavan var onlarda yapıyor.Yaptırıp kullananlar memnun. arayıp görüşün isterseniz.
Erdal oto döşeme yapmıyormuş artık almanyadan gelmesi yapılması sıkıntılıymış.
Ege karavana ulaşamadım bir türlü.
Sanırım TÜrkiyede yok yapabilen bana sadece açılır tavan lazım. Bu arada tavanı açınca resmi işler varmı ruhsat değişikliği karavana çevirme falan gibi. İçi tamamen portable olacak çünkü muayene sıkıntı olurmu?

ölüyü canlandırdım ben açmıştım konuyu ama 3 sene geçmiş. Hala yapan yok sağlık nedenlerinden dolayı ara vermiştim hayallere. varmı güncel bilgisi olan.

ölüyü canlandırdım ben açmıştım konuyu ama 3 sene geçmiş. Hala yapan yok sağlık nedenlerinden dolayı ara vermiştim hayallere. varmı güncel bilgisi olan.

Bir zamanlar pop tavan yapan vardı sakarya arifiye'de .
Devam edip etmediklerini şuan bilmiyorum,tel aşağıda bir sorun bilgi alın.
0 535 312 03 58 (09:00 - 18:00)

Luki camper şuan t4 kalıbı çıkardı ve seri üretime geçti. Sahibiyle konuştuğumda t5 için de kalıp hazılanacağını bildirdi . Ayrıca viyakaravan personeli şuan reimo almanya da pop-up tavanlar ile ilgili eğitim alıyor. Reimo tavanları çok kısa süre sonra takacaklarını söylediler

benimde merakım var macaristanda üretilen fabrikada 1 ay çalıştımda ama çok pahalı 6-8 dolar ithal olursa yaş iş biri burda imal etse maliyeti 3 bini geçmez

T4 lere ankarada hikmet usta poo-up yataklı açılır tavan yapıyor Vossa servis ostimde
Tenteyi rhinooverland dan yaptırabilirsiniz

LG-K220 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,072
Kaydolan Son Üyemiz
egedeba

Çevrimiçi üyeler

Geri