Tablet İçin Navigasyon Yazılımı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan umutluca2004 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 14
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 16,492

umutluca2004

Yeni Üye
Merhaba, acil olarak Navigasyon Yazılımına ihtiyacım var. Oğlumun kullandığı Android Tablet var bu cihaza yükleyip kullanmak istiyorum. İnternet e ihtiyaç duymayan normal bir navigasyon gibi çalışan... Bu aralar maddi sıkıntı yaşadığımdan dolayı navigasyon cihazı alamıyorum... Yardımlarınızı rica ederim. Not: İGO yazılımı olursa daha iyi olur.

Etiketler
Ynt: Tablet İçin Navigasyon Yazılımı

umutluca2004' Alıntı:
Merhaba, acil olarak Navigasyon Yazılımına ihtiyacım var. Oğlumun kullandığı Android Tablet var bu cihaza yükleyip kullanmak istiyorum. İnternet e ihtiyaç duymayan normal bir navigasyon gibi çalışan... Bu aralar maddi sıkıntı yaşadığımdan dolayı navigasyon cihazı alamıyorum... Yardımlarınızı rica ederim. Not: İGO yazılımı olursa daha iyi olur.
Merhaba hocam oncelikle size verecegim link'ten en dusuk sistemlerde calisabilecek igo navigasyonu indirin, rar' dan cikartip icindeki igo klasorunu cihazin ana hafizasina atin.
Sonra klasorun icindeki igo'nun apk sini kurun.

https://yadi.sk/d/DSICx1vWe5ESx

Sonraki linkten guncel turkiye haritasini indirip igo klasorunun icindeki content/map ve diger klasorlerinin icine atip eski dosyalari silin.

https://yadi.sk/d/VmegmBNCgaGuS

Ekran cozunurlu lugu ve diger sorunlarda bu konu altinda sorabilirsiniz, gerekli yardimi yapariz elimizden geldigince:smiley:

UtkuBilal

paylaşım için teşekkürler.
Ben telefona kurmayı denedim, sizin tarif ettiğiniz şekilde ancak açarken "User interface resolution (720*1230)" uyarısı aldım. yardımcı olursanız sevinirim.

mntklfrs' Alıntı:
paylaşım için teşekkürler.
Ben telefona kurmayı denedim, sizin tarif ettiğiniz şekilde ancak açarken "User interface resolution (720*1230)" uyarısı aldım. yardımcı olursanız sevinirim.

rica ederim, telefonunuzun marka ve modeli nedir? vereceğim kodları igo klasörünün içinde sys dosyasında "rawdisplay" başlığının altına eskileri silip bunları yapıştırın.

force_renderer="RENDER_MOYA"
highres=1 ; for full HD
driver="gdi"
driver="engine"
screen_xy="auto"

Aceleyle yazinca modeli yazmayi unutmusum. Galaksy grand 2 model telefonum. Aksam eve gecince d3neyecegim. Tesekkurler

SM-G7105 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Utku Bilal Bey, ben link te ki dosyaları aldım yazdığınız gibi tablete yükledim ancak EROR verdi.
"User interface resolution (600x951) is not supported or compatible skin can not be found. Exiting application."
Şeklinde EROR verdi.
Yine de teşekkür ederim, emeğinize sağlık, hoşcakalın.
Not: Navigasyon yazılımını yüklemeye çalıştığım cihaz "Asus Memo Pad 7" Android 4.3 tablet." Bu cihazda çalıştırabileceğim bir İGO navigasyon yazılımı bulabilirseniz (internete ihtiyaç duymayan) aliakdogana@mynet.com email adresime gönderirseniz sevinirim.

umutluca2004' Alıntı:
Utku Bilal Bey, ben link te ki dosyaları aldım yazdığınız gibi tablete yükledim ancak EROR verdi.
"User interface resolution (600x951) is not supported or compatible skin can not be found. Exiting application."
Şeklinde EROR verdi.
Yine de teşekkür ederim, emeğinize sağlık, hoşcakalın.
Not: Navigasyon yazılımını yüklemeye çalıştığım cihaz "Asus Memo Pad 7" Android 4.3 tablet." Bu cihazda çalıştırabileceğim bir İGO navigasyon yazılımı bulabilirseniz (internete ihtiyaç duymayan) aliakdogana@mynet.com email adresime gönderirseniz sevinirim.
Yazilimdan kaynaklanmiyor problem, dosya yoneticisinden igo klasorunu bulun, sys dosyasi olacak en son sirada onu office programi ile acin.

Verecegim kodlari [Raw display] basliginin altindakilerle degistirip kaydedin.
Buyuk ihtimalle calisacaktir.

Kodlar;

highres=1
driver="gdi"
force_renderer="RENDER_MOYA"
screen_xy="auto"

UtkuBilal

Yazılımı tablete yükledikten sonra çalışmadı ve sildim. Sizin sonradan gönderdiğiniz şekilde (Kodlama) yapıp tekrar yüklemeye çalıştım ancak İGO dosyası tabletten silinemediği için hata veriyor, tekrar yüklemeyi kabul etmiyor. Bu dosyayı silip yazılımı tekrar yükleyebilme imkanı var mı?

Burdan sygic bulun yükleyin.
http://gpsunderground.com/forum/

umutluca2004' Alıntı:
Yazılımı tablete yükledikten sonra çalışmadı ve sildim. Sizin sonradan gönderdiğiniz şekilde (Kodlama) yapıp tekrar yüklemeye çalıştım ancak İGO dosyası tabletten silinemediği için hata veriyor, tekrar yüklemeyi kabul etmiyor. Bu dosyayı silip yazılımı tekrar yükleyebilme imkanı var mı?
Evet imkaniniz var tabiki, cihazin ana hafizasinda
Device.nng adli bir dosya olacak onu silin, cihazin ana hafizasinda ki android klasorunun icinde basarsoft klasoru olusmus ise onu da silin.
Simdi kurulumu yapabilirsiniz.

UtkuBilal

Utku Bilal Bey, yazdıklarınızı yaptım ama olmadı üzgünüm. Sizi çok uğraştırdım, kusura bakmayın. Emeğinize sağlık, çok teşekkür ederim.

umutluca2004' Alıntı:
Utku Bilal Bey, yazdıklarınızı yaptım ama olmadı üzgünüm. Sizi çok uğraştırdım, kusura bakmayın. Emeğinize sağlık, çok teşekkür ederim.
Ozelden numarami vereyim birlikte kuralim sizin icinde uygunsa?

UtkuBilal

umutluca2004' Alıntı:

UtkuBilal

umutluca2004' Alıntı:

UtkuBilal

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,082
Kaydolan Son Üyemiz
Tsow

Çevrimiçi üyeler

Geri