Takas

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Derbot Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 10
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 8,566

Arkadaşlar 1997 2.2 frontera var, 1996 model Land rover discovery ile kafa kafaya takas teklifi aldı

• Land rover discovery

Kullanılan: 6 75.0%
  • Opel forntera 2.2

Kullanılan: 2 25.0%

• Kullanılan toplam oy
    8

Derbot

Yeni Üye
Arkadaşlar bende 1997 model 2.2 frontera var(profil resmi), 1996 model Land rover discovery ile kafa kafaya takas teklifi aldım. 1 aydır kararsızım, özellikle parça, vergi, yakıt konuları beni düşündürüyor. Land rover ın sahibi şehir içi kullanımı zor olduğu için bu çapta daha rahat kullanılacak araç arıyormuş.Bu konuda bana yardımcı olabilirmisiniz.

Etiketler

Ynt: Takas

http://http://www.auto-data.net/tr/?f=showCar&car_id=5225 frontera-data.net/tr/?f=showCar&car_id=2562 disco frontera daha uzun bile başka bi sıkıntı olmasın?

Araç istanbulda motor bakımlarını yeni yapmış, herşeyini değiştirmiş, bazı parçalarını ingiltereden kargo ile almış. 1.5 yıldır frontera kullanıyorum, ustam sayesinde bırak ingiltereyi eskişehir dışından parça almadım. Düşünün aracınız arıza yapıyor, ee parça yok, ingiltere var ooooooooo. Ama güç, arazi performansı ve iç donanımı da insanı cezbediyor.

hocam dısconun tum parcaları bol mıktarda mevcut huma otodan gayet basıt bırsekılde en fazla 15 gun beklıyerek temın edıle bılıyor benımde aklımdan td5 ler gecıyo arasıra o nedenle pıyasayı arastırdım huma oto ve kayalar otodan aklınıza gelecek tum parcaları bulabılırsınız ve ıstanbulda husoff gıbı bır land ustası var o olunca kafa bır kere daha rahatıyor ;) ;) ;)

gokhan5234' Alıntı:
hocam dısconun tum parcaları bol mıktarda mevcut huma otodan gayet basıt bırsekılde en fazla 15 gun beklıyerek temın edıle bılıyor benımde aklımdan td5 ler gecıyo arasıra o nedenle pıyasayı arastırdım huma oto ve kayalar otodan aklınıza gelecek tum parcaları bulabılırsınız ve ıstanbulda husoff gıbı bır land ustası var o olunca kafa bır kere daha rahatıyor ;) ;) ;)

kesinlikle doğru...

Kayınçonun DEF in den biliyorum.

Fronteranın discodan daha güzel bir duruşu var sanki, yanılıyormuyum bilmiyorum :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,412
Kayıtlı Üye Sayımız
172,066
Kaydolan Son Üyemiz
Birkium

SON KONULAR

Geri