Tavan Üstü Kapalı Bagaj Önerisi ?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan orsaalabanda Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 37
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 33,265

orsaalabanda

Zirve
Renault kangoo araç için tavan üstü kapalı bagaja ihtiyacım var. Piyasada fiyatları 550-700 bin TL arasında değişiyor. Ürünler ithal olduğu için elbette fiyatları yüksek ancak, inceleme şansı bulduğum ürünlerin fiyatına nazaran kalitesini de tatmin edici bulmadım.
Alternatif yerli üretim tavsiye edebilecek olan var mı? Elinde fazla bagajı olan varsa kullanılmışına da talip olabilirim. Teşekkürler.

Etiketler
Ynt: Tavan Üstü Kapalı Bagaj Önerisi ?

Cem Bey, ots oto diye aratırsan site içinde bulabilirsin ilgili bilgiyi.. google da da aratabilirsin

Firma Ankara firmasıymış. Ben Bursa'dayım nasıl olacak? Mail attım. Bakalım fiyatlar ne seviyede? Kargoyla da gelmez ki o kadar hacimli ürün!

Mayıs ayının 3ncü hafta sonu ankara'ya gideceğim, eğer kendi aracımla gidersem dönüşte sizin malzemeleri getirebilirim, balıkesirde ikamet ediyorum, nasılsa yolumun üstünde... askeri personelim, bir günümüz diğerini tutmuyor dediğim gibi olursa yardım edebilirim...

Kısmetse 19 Mayıs tatiline kadar aracımı hazırlamayı planlıyordum ama olur da o zamana kadar bu işi çözemezsek ve gerçekten getirebilme imkanınız olursa minnettar olurum. Ben yarın telefonla fiyatları bir öğreneyim. Teklifinize çok teşekkürler.

Sayın Orsaalabanda,Ankara Bahausta (umarım doğru yazdım) piyasadakilerin yarı fiyatına değişik boyutlarda kapalı oto bagajlar var. Benim almayı düşündüğüm en hacimli olanın fiyatı 270 Tl civarındaydı.Bursa'da bahaus varsa bakmanızı öneririm. Kolay gelsin.

Maalesef Bursa'da yok. O zaman İstanbul'a ısmarlama şansımız da oldu. İlginize teşekkürler.

http://www.bauhaus.com.tr/index.php?id=877 'de PDF dergiyi indirirseniz bahsetttiğim bagajlardan birisinin resmi ve fiyatı var.

Aliço' Alıntı:
http://www.bauhaus.com.tr/index.php?id=877 'de PDF dergiyi indirirseniz bahsetttiğim bagajlardan birisinin resmi ve fiyatı var.

Biraz daha büyüğünü düşünüyorum ama bulamazsam yine de işe yarar.

sayın cem bey belki faydası olur.

http://www.jcleisure.co.uk/view.asp?ID=1121

tatar' Alıntı:
sayın cem bey belki faydası olur.

http://www.jcleisure.co.uk/view.asp?ID=1121

Keşke böyle bir tasarım Türkiye koşullarında mümkün olsa. Araç tadilat projesi ayrı, uygulayıcısı ayrı problem.İlginize Teşekkürler.

tatar' Alıntı:
http://www.andeanroads.com/rental.php?section=motorhome#compact

Başlangıçta düşündüğüm sistem neredeyse bununla birebir aynı idi. İmaj karavan yetkilisi Sayın Aydın Bey ile görüştüm. Sağolsun çok ilgilendi ve zevkle yapabileceklerini belirtti. Ancak İçinde gerçekten rahat edebileceğimiz şüpheli. Benzer bir uygulama yapmışlar ancak araç sahibi aile özenip bir sürü ekipman masrafı yaptıktan sonra çok rahat edemeyip daha büyük bir karavana geçiş yapmış.
Ben ducato-camper projemi sadece biraz daha uzun vadeye taşıdığım için kangoo yu kamp yapmama yetecek donanımla geçici olarak kullanmayı düşünüyorum. Malzemelerimi taşısın yeter. içinde rahat yatamazsak çadırımı kullanırım.

Merhaba Cem Bey,

Kangoo konusunda size kolay olsun.

Camper yapımı için, Ducato'yu mu seçtiniz? Model ve m3 olarak ne düşünüyorsunuz? Önden çekişlilerde PSA Grubu, arkadan çekişlilerde Ford ya da İveco. VW Transporter donanım avantajlarına karşın hacmi düşük. Duş-tuvalet kesin olmalı benim için. Bakarsınız biz de kalkışırız "bir vakte kadar", hiç belli olmaz... Şimdilik, en büyük L300!

Cavid Sezen

Cavit abi,

Camper yapımı için ducatoyu seçtim. Model 2004, m3 12 ama ducato beni seçmedi henüz ;D ;D ;D

Sağolsun bu konularda çok destek veriyor ama eşim binek aracımızdan vazgeçemiyor. Elimdekini satmadan ekstra 40.000 gibi bir rakam da ezici bir duygusal dalgalanma yaratacak. :eek: Şimdilik bizm için de en büyük kangoooooooo ;D

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,430
Kayıtlı Üye Sayımız
172,076
Kaydolan Son Üyemiz
Fevzican

SON KONULAR

Geri