Tavan Üstü Kapalı Bagaj Önerisi ?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan orsaalabanda Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 37
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 33,270
Ynt: Tavan Üstü Kapalı Bagaj Önerisi ?

züğürt gezençi' Alıntı:
Cem bey benim elimde de bir adet portbagaj var.Ölçüleri 100x115x30 cm.fotoğrafını ekliyorum.uygun ise kargo ile gönderebilirim.Sami ÜNLÜ
Sami bey, ilgilendiğiniz için size de çok teşekkür ederim. Fotoğraflardan polyester malzeme gibi anladım. Benim için bu modelin hem montajı hem kullanımı problem yaratır.
Hem üç kuruş ucuza, hem cam kenarı hem şöför mahalli olmayacak galiba anlaşıldı. :D

Etiketler

Cem,
Aerodinamik açıdan bilemem (normalde integrated ve semi-integrated/alkovan karavanlar için) ancak bagaj kelepçelerle barlara oturuyor ve arkadan açılıyor yandan değil. İmaj karavana yolun düşerse bakabilirsin.
Oguz

Zaten fuarı ziyaret edecektim. Orada ayrıntılı bilgi edinmeye çalışırım. Olmazsa yerlerine de giderim. Tekrar teşekkürler.

Konuya biraz geç yazıyorum ama benim gibi google'dan aratan birisi için faydası olabilir. Yurtdışında portbagajları zorlu testlere tabi tutuyorlar (özellikle Almanya'da) belli bir hızda giderken çarpma testi gibi.. Bu test sırasında aracın üzerinden uçmaması, açılmaması gibi özelliklerine bakıyorlar. Testleri geçen modeller çok daha güvenli ama ne yazıkki pahalı (www.adac.de adresinden bakabilirsiniz bu tür testlere). Sadece İstanbul/Aksaray'da çok ucuza satılan bazı markaların ürünleri değil, Thule gibi kendini kanıtlamış markaların bile göreceli olarak kötü modelleri mevcut.Fakat güvenlik oldukça önemli olduğundan bende birşey alamadım.

Tesadüfen ilanını gördüm, ihtiyacı olan olabilir...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-yedek-parca-aksesuar-ticari-araclar-fiamma-avrupadan-gelme-munubusler-ve-motto-caravan-icin-bagaj-43712555/detay

El emeği göz nuru alt ızgara dolu demirdir. 2 akşamın ürünü, devamı gelecek ön arka tampon koruma demiri. Birde sislerim eksik bitmişi en kısa zamanda eklenecektir.

1

2

3

4

5

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,082
Kaydolan Son Üyemiz
Tsow

Çevrimiçi üyeler

Geri