TCMB Van için kiralık motokaravan istiyor

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan supergezgin Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 3
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,137

supergezgin

Karavan Yönetim
Yer
Konya
Web
www.ukkf.org
Arkadaşlar,

Antalya KKD başkanı Sn. Leyla hanıma, TCMB. Antalya şubesinden dün aldığı telefon aşağıdaki gibi ; ilgilenenler olursa aşağıda belirteceğim mail'den Şafak hn.la görüşsünler....

TCMB. Ankara Van'a 2- 3 ay göndereceği personelin kalması için Mobil karavan kiralamak istemektedir. Ücret ve şekil şartları aracını kiraya veren ile doğrudan görüşülerek ve bir sözleşme imzalanarak yapılacaktır.

Leyla hanımın isteği üzerine siizlere duyurmak istedim.

Karşımıza problem olarak çıkan ÖTV konusunda karavanların ne kadar gerekli olduğunu duyurmak anlamında faydalı olacağını düşünüyoruz.

Saygılarımla

Erdal Ötügen

Leyla Özdağ'ı bu konuda arayan kişi iletişimi:

TCMB_ Antalya
Şafak Ayabakan
0533 612 87 33
0242 244 22 76
Mail: safak.ayabakan@tcmb.gov.tr

Etiketler
Ynt: TCMB Van için kiralık motokaravan istiyor

Geçen gün benide birileri aradı, görüştük, bu tip organizasyonları fırsat haline dönüştürmeye çalışan bir takım dolandırıcılar ortalıkda cirit atıyor dikkatli olun, karavanınızı son görüşünüz olabilir...Bana gelen teklifi tabiki reddtim, zaten vergi mükellefi, ticari rent a car kurumu deyilseniz, böyle bir kiralamayı bireysel olarak yapmanız mümkün deyil, gelir temin ettiğiniz ortaya çıkarsa başınız maliye ile derde girer dikkatli olunuz, Korsan taksi misali kiralamalarda ise karavanı ya birdaha görüp göremeyeceğiniz belli olmaz yada gördüğünüzde tanıyabilirmisiniz bilem...
Beni birileri aradı görüştüm, Bilginize....

Atilla bey,

Bu müracaat TCMB Antalya şubesinden gelmiştir. Yani vergi ödeme konusu gündeme gelecektir ama karşılıklı sözleşme ile yapılacak bir uygulamadır.

Saygılarımla

Erdal Ötügen

Doğrudur Erdal abi, zaten ben senin duyuruna istinaden yazmadım.....Birileri beni aradı vanda bir süreliğine görevlendirilmek üzere karavan kiraladıklarını söyledi, konuştuk, her nekadar doğru işler olabileceği gibi, bu durumları fırsat bilen dolandırıcılarda ortalıkda , bunu anlatmak istedim......

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,085
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.