Tehlikeli Dostluk

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan seyyah-34 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 10
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 4,501

seyyah-34

Zirve
Yer
istanbul
Marmarımızda bile yaşayan ve ünlü bir balıkçımız tarafından birkaç yılda bir yakalanan çeşitli yerlerde de sergilenen metrelerce boyunda olan köpekbalıkları her zaman deniz severlerin korkulu rüyası olmuştur. denize uzun açılımlarımda yok canım daha neler onların burada ne işi olurki diye kendimi teselli ettiğim fakat böyle burunumuzun dibi olan marmara denizinde de yakalanınca istemeden ürperdiğimiz bu kan alerjili yaratıklar bazılarının elinde oyuncak olsalar bile asla aklımızdan çıkarmayacağımız timsah avcısı olan Steve Irwin nin başına gelenleri asla unutmamamız gerekiyor ve su ile şaka köpekbalığı ile dans olmaz diyorum.
izliyelim.

Etiketler
Ynt: Tehlikeli Dostluk

[attachment=1][attachment=2][attachment=3][attachment=4]

TEHLKEL DOSTLUK 3

TEHLKEL DOSTLUK 4

TEHLKEL DOSTLUK 6

TEHLKEL DOSTLUK7

Bu köpekbalığı çanakkale küçükkuyu açıklarında yakalandı ve daha sonra yunanlılara satıldı.

[attachment=1][attachment=2]

ANAKKALE KKKUYU AIKL

ANAKKALE KKKUYU AIKLARINDA YAKALANAN DEV KPEK BALII 1

Üç tarafımız denizlerle çevrili olmasına rağmen denizleri ve su canlılarını tanımadığım için korkulu rüyalarımız oluyor bu canlılar.
Bu canlılara ağzı açık ayran budalası gibi bakmak yerine biraz araştırıp ne olduklarını öğrensek ya.
Hem böylece kahramanlık sergileyen sersem balıkçıların aslında nesli tükenmek üzere olan canlıları katlettiklerini farkederiz.

SEVAL' Alıntı:
Bu canlılara ağzı açık ayran budalası gibi bakmak yerine biraz araştırıp ne olduklarını öğrensek ya
s.n Seval hanım
Sözünüze kulak verip konu ile ilgili Tanya Streeter belgeselini TRT 1 de türkçe olarak izledikten sonra sizlerle paylşamak istedim köpek balıklarına düşman olmamak adına. fakat o kadar baktımsada türkçe olan videoyu bulamadım. belgeselde Tanya Streeter nefes kesen anlar yaşıyor ve yaşatıyor bizlere hatta orta boy köpekbalıkları ile yetinmeyip en büyüğünü beklemesi onun ilede buluşması korku yürekleri ağıza getirdi ama bu deneyi yapmayı başarmıştı. mümkünse türkçe dublajlı olanı izlemek daha heyecan verici olabilir birde daha iyi anlayabilmek için.
saygılar.

ilgli link:
http://www.vidoemo.com/yvideo.php?i=UVJiRlFIcWuRpNUtlcUE&gggggggg-tanya-streeter-gg-ggg-2-1

Kemal Bey video gerçekten çok güzel.
Sanıyorum Ibiza' da çekilmiş. Türkçe olsaymış veya İngilizce daha bir keyifle izlenirmiş.
Köpekbalıkları inanılmaz canlılar. Bir köpekbalıklarına bir de kargalara ayrı bir hayranlık duyuyorum.
Geçtiğimiz günlerde sinemalarda "okyanus" adında bir film vardı 3 boyutlu.
Belgesel tarzında ve Türkçe. İzleme şansınız olursa sakın kaçırmayın.
Son derece keyifli bir yapım.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,409
Kayıtlı Üye Sayımız
172,066
Kaydolan Son Üyemiz
Birkium

Çevrimiçi üyeler

Geri