TOYOTA 1994 ÇİFTKABİN ARAZİ TAŞITI İHALESİ MUĞLA MİLLİ EMLAKSATIYOR

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mehmetaliegeli Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 19
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 10,065
Yer
NAZİLLİ
Merhaba arkadaşlar MUĞLA milliemlak müd 05-06-2012 tarinde Toyota çiftkabin arazi taşıtı satıyor ilgilenen arkadaşlara aktarmak istedim. Şartnameyi wwwmilli emlak govtr de taşınır satış ihaleleri bölümünde görebilirsiniz. selamlar

Etiketler
Ynt: TOYOTA 1994 ÇİFTKABİN ARAZİ TAŞITI İHALESİ MUĞLA MİLLİ EMLAKSATIYOR

araçlarını durumu hakkında bilginiz varmı sadece ilan var resim yok

İyi günler arkadaşım Milli emlak satışlarında araç fotoları sitede görülmüyor,Araçları yerinde gidip görmek gerekir. Eskiden resmi araçlar için tas-iş (gümrük) de kamu satışı ihalesi olurdu onların sitesinde fotolar oluyordu,sonra milliemlak dairesine devredildi onlar foto koymuyorlar.Bende şu günlerde Sivastayım Nazillide olsam araçları görmeye gider sitedeki arkadaşlarımızı bilgilendirirdim,malesefki ihalelerde yakında olanlar daha şanslı oluyor.Erken dönebilirsem sitemiz ve arkadaşlarımız için görseller ve bilgilendirme yaparım. SELAMLAR.

Arkadaşlar merhaba,

söz konusu araçların tamamı fj75 :( ... ama nedense şartnameye veya ilana o şekilde yazılmış.Hepsi sağlık bakanlığı araçları...

muğla defterdarlık sitesindede görünüyor...

evet araçlar fz 75 ambulans kasa hılüx gözükmüyor zaten sağlık bakanlığı değince nasıl hilüx demiştim

araçlar aslında land cruiser serisinin en sağlam araçlarından.

ön-arka fabrikasyon kilitleride var,göründüğü üzere..

sıralı lpg takılamaması bir kayıp.yakıtı sorun etmeyecek arkadaşlar için 10 numara,kamp ve expedisyon aracı..

Araçlar 4600 motor benzinli 6 silindir landcuriser. hilüx yok. kullanan şöför arkadaşlardan bilgi aldım. hepsi çalışır durumda ve temiz. (miş) sadece bir tanesinin koltukları sökülü. ikitanesinin üzerinde port bağaj varmış.

resimlerin ekli olduğu word dosyası ektedir ilgilenenlere
kasa olarak güzel görünüyor ancak 3 kapı ve benzinli olmasından dolayı pek talep olacağını zannetmiyorum ilgilenenler için fırsat olabilir ucuza kapatılabilir

Ekli dosyalar

• resimler.doc
    1.3 MB · Görüntüleme: 297

Selam,
Bu satışın sonucu hakkında bilgisi olan var mı... ???

Yakında 35-40.000'e satışa çıkarlar, merak etmeyin...

ikisini biz aydın/ sökeye aldık getirdik, birini izmirden bir abimiz aldı; bu 3 araba offroada, kamplara katılmak için hazırlanmaya başlandı bile, sanırım 6 araçtan ikisi galeriye gitti...

Hayırlı olsun, hakkını verecek ellere gitmişler...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,410
Kayıtlı Üye Sayımız
172,066
Kaydolan Son Üyemiz
Birkium

Çevrimiçi üyeler

Geri