Toyota Arazi Araçları Fotoğraf Arşivi (Tüm Seriler)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan çağlar Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2,563
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 344,108
Ynt: Toyota Arazi Araçları Fotoğraf Arşivi (Tüm Seriler)

ilkakdeniz' Alıntı:
ikinci fotografa bakıyorum da çaglar hocam bu araç bayaa bi lüx, arazide bozmasın seni yav...
;D ;D

masallah diyelim allah kaza bela vermesin
sevgili ilkakdeniz lüx olmayanı da bozdu beni arazide varsın bide lüxü bozsun:smiley:)(ilk resim 90 pajerom kuru direksiyon,kollu cam vs)
şaka biyana vx80 lerin hepsi lux sayılır bence,benimki bej diye göze batıyor onlarada kılıf ısmarladım çamur,su vs.geçirmeyen,,daha cicim ayları yıkayıp parlatıyoruz falan ama yakında özüne döndürürüm...:smiley:))
aslında bütçeyi ayarlasam fj40 projesi var aklımda ama hayırlısı bakalım.

4

Grnt026

Etiketler

Ynt: Toyota Arazi Araçları Fotoğraf Arşivi (Tüm Seriler)

eh işte sedat bey ;)cok farklı araçlar yapmış toyota her coğrafya için.tüm modelleri toplayabilmek zor.mesela

0712 4wd 01 zafrican road triptoyota truck across desert coast

800px 2005 Toyota Hi Lux Surf 01

800px Toyota truck1

71 toyota militar

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,431
Kayıtlı Üye Sayımız
172,077
Kaydolan Son Üyemiz
yasin29

SON KONULAR

Geri