Toyota Buluşması-2010

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Bakkan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 360
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 34,541

Hangi tarihte yapılması uygun olur?

• 29 Ekim

Kullanılan: 4 8.5%
  • Kasým ýn ilk haftasý

Kullanılan: 4 8.5%
  • Kasýmýn son haftasý

Kullanılan: 10 21.3%
  • Aralýk ayý

Kullanılan: 29 61.7%

• Kullanılan toplam oy
    47
  • Anket kapatılmış .

Etiketler

Ynt: Toyota Buluşması-2010

Burakcığım, 29 Ekim'i çıkar bence...oylama 26 Ekim'de bitiyor.29 Ekim çoğunlukta olsa bile 3 günde toparlanmak zor olur düşüncesindeyim...

Benden Aralık ayı.... ;D

Abi 29 ekime bende ihtimal vermiyorum ama seçenektir. Belki oylama sonunu beklemeye gerek kalmadan ezici çoğunluk sağlanırsa tarih belli olur.
:smiley:
olcaytogezer' Alıntı:
Burakcığım, 29 Ekim'i çıkar bence...oylama 26 Ekim'de bitiyor.29 Ekim çoğunlukta olsa bile 3 günde toparlanmak zor olur düşüncesindeyim...

Benden Aralık ayı.... ;D

kasımın son haftası bence de uygun ama bayramdan sonraki haftaya denk geliyor.

Kasımın son haftası aslında uygun ama,hemen bayram tatili sonrasına gelmesi bi sorun olurmu acaba(yorgunlık v.s )

Ben aralık ilk hafta diyim,ama hiç farketmez,yarın olsun daha iyi ;D

bayramda olsa cok mu abuk bir zaman olur, sonucta bayram cok uzun araya bir yerlere yerlestirebilir miyiz? sadece dusunce... ortaya atayim dedim...

Serkan,bayramda ülke dışı,şehir dışı tatil programı olanlar olabilir ;)
Aslında zaman olarakta uygun,10 günden 2-3 günü ayrılabilir felan ama,millet bölmek istermi 10 günlük tatili felan işte ;)

bayramla arasına biraz zaman koymak iyi olur hemen peşpeşe olmasın

Valla benim bi Belçika-Hollanda olayı var,denk gelmediği sürece bana her şekilde uyar :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR