Toyota Hilux 2006 4x4

Su Küçüğün Yol Büyüğün

Arabam hayatımın bir parçasıdır.
Yer
Antalya
Merhaba aracımı yeni aldım hayallerim vardı fakat hiç birini yapamadım sadece bakımlarını yaptırabildim.
HB ve ya sedan araçla takas düşünürüm.
Araç 347 bin kmde TURBOLUDUR komple temizlik boyası var arazide çok güzel düğmeli falan değil arazi şanzımanı var 2 çeker (arkadan itiş) 4 çeker ve 4 çeker ağır devir.
aracı almadan önce çok araştırdım ve hiluxu çok aradım.
Aracın sol arka abs sensörü bozuldu sipariş verdim yenisini taktırıcam başkada bir sorn sıkıntı yok şehir içi az yakıyor uzun yolda şaşırtıyor. arka kasa ruhsata işli.
Araç üzerindeki hayallerimi ailevi sebeplerden dolayı gerçekleştiremedim.

Image

Image2

Image3

Image6

Etiketler

Ynt: Toyota Hilux 2006 4x4

yazmayı unutmuşum özür dilerim 30.000 TL fiyatta ikramlarım olur il dışından gelenlerin masraflarını noter masraflarını karşılarım gerekirse yakıtınıda karşılarım.

Abi ne yaptın böyle :eek: ??? Ben araç alacak olsam ve satıcı bunları söylese hemen oradan kaçarım :eek: Vereyim de kurtulayım gibi olmuş. ;)
Su Küçüğün Yol Büyüğün' Alıntı:
yazmayı unutmuşum özür dilerim 30.000 TL fiyatta ikramlarım olur il dışından gelenlerin masraflarını noter masraflarını karşılarım gerekirse yakıtınıda karşılarım.

Ben türkiyedeki abs sensörü fiyatından kaynaklı gereksiz bir panik sezinledim sanki... yani evet 300bin km küsür yol yapmış araçta elbet ufak tefek birşeyler çıkacaktır olur böyle şeyler.

Bu arada ebay'den aldığınız o sensör sağlam çıkmazsa satıcıdan o kabul etmezse ebay'den para iadesi isteyebilirsiniz. Satıcı oyalarsa iade süresi dolmadan ebay'den para iadesi talep etmeyi ihmal etmeyin. Satıcı sensörün geri gönderilmesini talep edecektir o süreçte ne kadar zaman geçti iade süresi doluyor mu daha vakit var mı kontrol etmekte fayda var.

sensörü almanyadan akrabama getirtiyorum
aracı satmamın sebebi abs sensörünün pahalı olması değil işsiz kaldım bırakın aracı istediğim gibi yapmayı yakıt alamıyorum sıkıntım bu.

Geçmiş olsun. Başınıza gelen dünyanın sonu değil benim de başıma geldi 4-5 sene önce ve bugün o yıllara dönüp baktığımda o şirkette çalışmanın zaten aptalca bir durum olduğunu görüyorum. Sonuç daha iyi oldu yani.

Su Küçüğün Yol Büyüğün' Alıntı:
sensörü almanyadan akrabama getirtiyorum
aracı satmamın sebebi abs sensörünün pahalı olması değil işsiz kaldım bırakın aracı istediğim gibi yapmayı yakıt alamıyorum sıkıntım bu.
Geçmiş olsun, böyle dönemler malesef herkezin başına gelebiliyor. Mesela bende, son 2 yıldır eşim çalışmadığı için Ankara gibi bir şehirde tek maaşla çok sıkıntı çekiyorum, hatta sıkıntının doruğundayım. Fakat yinede halimize şükrederek ve dua ederek bu günleri atlatmaya çalışıyoruz. Belki daha iyi iş imkanları çıkar karşımıza!

yaşım daha çok genç 93 doğumluyum yolun başında bile değilim tabiki geçici şeyler ama ileride tekrar toparladığımda kendimi yine bir hilux alacağım :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,430
Kayıtlı Üye Sayımız
172,076
Kaydolan Son Üyemiz
Fevzican

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR