Trabzon - Sümela - Hamsiköy - Acısu Yaylası Küçük Bir Gezinti

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan general lee Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 50
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 23,667

TRABZON'DA OFFROAD'A UYGUN YERLER VARMI

• Gelip Görmek Lazım

Kullanılan: 13 48.1%
  • General İle Gezmek Lazım

Kullanılan: 14 51.9%

• Kullanılan toplam oy
    27

Etiketler
Ynt: Trabzon - Sümela - Hamsiköy - Acısu Yaylası Küçük Bir Gezinti

araca ismi yazılan DAVUT benim yeğenim

General 1

general lee arkadaşım merhaba, paylaşımınız için teşekkürler.

Yöreyi bilmeyen arkadaşlarımıza yararlı olabilmesi için, gezi anlatımlarında; gezinin yapıldığı tarih, kaç kişi ile yapıldığı, gezilen yerler, mesafeler, yükseklikler, hava durumu, vb. gibi bilgilerin verilmesi gerekiyor.

Bu bilgileri verebilirseniz, konunun düzenlenmesi için yardımcı olabilirim...
Kolay gelsin ve paylaşımlarınızın devamını dilerim.

şu boyut sorunu nu halletimmi ve daha çok zamanım oldumu size daha fazla resim göndereceğim zamanın kısıtlı olduğundan fazla ilgilenemiyorum görüntüler bende olmadığından evdeki bilgisayardan alıyorum kendim şuaan askerim kasım'ın ilk haftası evimdeyim burdan elimden geldiği kadar bişeyler yapmaya çalışıyorum saygı ve sevgilerimle... ;)

trabzon sümeladan yukarı camı boğazına çıkarken dere içinde

General

General0

piknik yaptığımız yer sümela manastırından 3 - 4 km yukarıda dere içinde

General4

kurban bayramının ikinci günü abimler beni ziyarete geliyorlar yer muhtemelen bayburt çorba içmek için durmuşlar kar ve tipi asıl görüntüler kop dağını çıkarken ama o görüntüler elimde olmadığı için bunları paylaştım anlattıklarına göre cama yapışan kar donup kalıyormuş okadar soğuk varmış abimler bunları yaşarken bizde vatan borcunu bir gün daha ödememin verdiği sevinçle ;) uyuyorduk uyumak denirse tabi 8)

091220081521

General2

101220081525

101220081527

General Lee arkadaşım kolay gelsin bende Trabzon' da yaşıyorum dostum bölgemizde bu tür organizasyonları ve gezileri ortak bir şekilde gerçekleştirebilirsek sanırım bölgemiz ve potansiyeli için olumlu olacağı düşüncesini taşımaktayım ayrıca bu tür oluşumlarda birlikte hareket ederek sitedeki bu işe gönül veren diğer arkadaşlarıda bölgemizde seve seve misafir ederek tanıtımımızda ve yapılacak organizasyonlarda bizimde çorbada tuzumuzun bulunmasında yardımcı olmayı seve seve kabul ederim. iyi çalışmalar dilerim

sağol kardeşim şuan doğubeyazıt/telçeker hudut kartalı olarak vatani görevimi tamamlamak üzereyim kasımda trabzondayım. seninle tanışmak sevindirir beni zaten yanllız değiliz arkadaşlar var trabzon da hele şu borcumuzu bi bitirelim general dört gözle beni bekliyo 8) bağları koparmayalım burdan fazla bişey gelmiyo elimden ama kendimizide unutturmayız ;D

Bütün arkadaşlar kasımdan sonra karadeniz'e trabzona davetlidir. Bütün gezenbilir ailesini beklerim, unutulmayan bir gezide trabzonda yapalım

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,082
Kaydolan Son Üyemiz
Tsow

Çevrimiçi üyeler

Geri