Unimog 421 Aldım Nasıl Yaptırayım?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan deveci Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 261
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 56,127

hangi unimog offroad için daha uygun

• 404

Kullanılan: 17 29.3%
  • 406

Kullanılan: 10 17.2%
  • 416

Kullanılan: 11 19.0%
  • 421

Kullanılan: 20 34.5%

• Kullanılan toplam oy
    58

deveci

adrenalintürk
Yer
kayseri
unimog aldım offroad aracı olarak donatacağım ve yaptıracağım görüşlerinizi ve önerilerinizi bekliyorum

Etiketler

Ynt: Unimog 421 Aldım Nasıl Yaptırayım?

işte unimog 421 im

05062010202

05062010203

05062010204

05062010206

05062010201

umutcelikel' Alıntı:
Hayalimdeki aracı almışsınız... Şimdiden hayırlı olsun ve kolay gelsin. Fotoları var mı?
tşkler
Allah böyle bir araç almayı gönlünden geçiren herkese nasip etsin
aracın resimlerini ve adım adım tadilatları buraya yükleyeceğim

Hayırlı olsun. Arkadaki çirkin kutuyu atın, iş tamamlansın. ;) Güle güle kullanın.

Mustafad' Alıntı:
Hayırlı olsun. Arkadaki çirkin kutuyu atın, iş tamamlansın. ;) Güle güle kullanın.
tşkler
arkadaki kapalı kasayı ne yapacağıma karar veremedim
kamplı offroadlarda çok işe yarayacağını dişünüyorum
eski kasa yerine belki yeniden daha kısa bir çok fonksiyonlu kasa yaptırabilirim

Hayırlı olsun çok güzel görünüyor
Ama benim fikrimi soracak olursanız arka kasyı sona saklayın. Öncelikli olanlar arasında değil bence

deveci' Alıntı:
tşkler
arkadaki kapalı kasayı ne yapacağıma karar veremedim
kamplı offroadlarda çok işe yarayacağını dişünüyorum
eski kasa yerine belki yeniden daha kısa bir çok fonksiyonlu kasa yaptırabilirim

Siz daha iyisini bilirsiniz, belirttiğiniz gibi kamplı gezilerde işe yarar. Ancak ben bu kutuyu bu araca yakıştıramıyorum. Selamlar.

hayırlı ugurlu olsun merakla çalışmalarınızı bekliyoruz arka kasaya ilave 2 cam açılarak ufak fonksşyonel bi yaşam mali oluşturula bilir gğzel bir tercih bol çamurlu günler

Engin hayırlı olsun, hedefi tam 12 den vurmuşsun, çok beğendim, yapacaklarını merak ediyorum, şimdiden kolay gelsin..

aracınız hayırlı olsun güle güle kullanın aşamaları merakla bekliyoruz kolay gelsin

ceranus' Alıntı:
Engin hayırlı olsun, hedefi tam 12 den vurmuşsun, çok beğendim, yapacaklarını merak ediyorum, şimdiden kolay gelsin..
çok tşkler zerrin hanım
1 yıldır bu arabayı almayı çok istiyordum
kısmet bu zamanaymış
kamplı gezimizden önce alabilmiş olsaydım hep beraber deneme imkanı olurdu
umarım başka gezilerde bol çamurlu ve zorlu parkurlarda aracın keyfini çıkarırız
yapacağım tadilatları bu forumdan takip edebilirsiniz

ilgilenen arkadaşlara
bu aracı siz almış olsaydınız nasıl yaptırırdınız
arka kasayı sökermisiniz?
rollbar yaptırırmısınız
mekanik vinç mi elektrikli vinç mi taktırırsınız ,neden?
motorunu değiştirmek gerekirmi?
lastik seçimi doğrumu yanlış mı neden?

deveci' Alıntı:
işte unimog 421 im
Engin Tekrardan HAYIRLI OLSUN UNIMOG un... :smiley: baştan beri idealinin UNİMOG olduğunu bilmekle beraber ... neredeyse alacağından ümidimi kesmiştim ... ::smiley: ben şimdiden çok isabetli bir alış yaptığını görür gibiyim... artık gelecekte göreceğimiz güzellikler hariç tabii ;D

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.