Uyurgezer

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan tekelimustafa Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 98
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 11,815

tekelimustafa

yörük
Yer
Ankara
Herkese merhaba.
Nihayet geçen hafta yıllardır hayalini kurduğum karavanıma kavuştum. Yoğunluktan ancak bu sabah vakit bularak birkaç fotoğraf çektim ve sizinle paylaşmak istedim. Forumda genelde herkes bir isim vermiş kendi karavanına. Eşim de bizimki için UYURGEZER ismini düşünmüş. Umarım bizim için hayırlı olur. Görüş öneri eleştiri tavsiye herşeye açığım. Şu an için bazı eksikliklerin üstesinden gelmem gerekiyor. Tabi sizlerin de yardımı ile olacak bu.. Fazla uzatmadan fotoğraflara geçiyorum...
Uploadfromtaptalk1455992908650

Uploadfromtaptalk1455993023067

Uploadfromtaptalk1455993092241

Uploadfromtaptalk1455993166863

Uploadfromtaptalk1455993248885

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Etiketler

Hayırlı olsun :smiley: iyi günlerde kullanmanızı dilerim. Eğer özel değilse aldığınız fiyatı öğrenebilir miyim şu aralar karavan bakmaktayım da .

Çok teşekkür ederim herkese. Fotoğraflarda gerçekte olduğundan daha iyi çıkmış :smiley:
15000 e aldım.
Donanım olarak hoşuma gittiği için aldım. 3 sistem buzdolabı, lpg li soba (çalışmıyor yardım lütfen :smiley:) kasetli tuvalet, katlanır banyo lavabosu, lpg li boiler (sıcak ve soğuk su hortumları takılı değil muhtemelen bu da çalışmıyordur), lpg li fırın, ikili ocak, banyo ve oturma alanında tavan havalandırması, dışarıdan fişi ve hortumu takılan küçük bir su deposu.

Donanım olarak çok güzel. maşallah diyeyim ancak sobayı çalıştıramadım diğer özelliklerini de deneyemedim açıkçası. Yardımlarınıza başvuracağım sırası geldikçe.. Ankarada soba ve boilerden anlayan bulunur mu acaba?
İşte donanım fotoğrafları..

Uploadfromtaptalk1456079171856
Uploadfromtaptalk1456079243193
Uploadfromtaptalk1456079293685
Uploadfromtaptalk1456079390856
Uploadfromtaptalk1456079493009
Uploadfromtaptalk1456079604683

Telefonum çok güzel fotoğraf çekiyor. Karavanım fotoğraflarda daha güzel çıkmış :smiley: satılacak ürününüz varsa fotoğrafını çekmeye gelebilirim..

Çok güzel karavan iyi günlerde kullanın.
Sobanın kapağını söküp gaz geliyormu kontrol edin gaz varsa manyeto çakıyormu,çakmıyorsa çakmakla gazı yakın düğmeyi 25 saniye basılı tutup sonra bırakın. Yanma haznesinde yanma gerçekleşiyormu.

Dediklerinizi yapıcam.. Kapak derken ön kapak sanırım. Sökmeyi deniycem. Bilmeden bir yerlere zarar vermekten korkuyorum. İnip bi bakıyım şimdi..

karavanınız gayet güzel görünüyor
güle güle kullanın
kaç kg. lik bir araç acaba? kantara çektinizmi? yada ruhsat varmıdır?
nasıl bir araçla çekmeyi düşünüyorsunuz?
karavanlı bol gezmeli seyahatler dilerim
Bülent Öner

Teşekkür ederim. Kantara henüz çıkarmadım. Ruhsatı yok.(inşallah 750 nin altındadır.)97 model grand voyager var. Zorlanmadan çekiyor.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.