Yardımlarınızı Bekliyorum

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan kgezer Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 7
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 887

kgezer

Yeni Üye
Selamlar ben bir soru sormak istiyorum, şehir içi ve dağ bayır gezisi yapabileceğim bir arazi aracı istiyorum.
bütçem 20.000 tl

Tek araç olacak, kapı sayısı önemli değil, tek istediğim az yakması, öğrenciyim cebimi yormasın.

Bu taleplerimi karşılayacak, şehir içide beni yormayacak bir arazi aracı var mı?

Var ise bu araca LPG önerir misiniz? Tehlikeli midir?(düşünmüyorum fikir istiyorum sadece.)

Not: Görüntüsüde güzel olmalı, modifiyeli olarak.

Etiketler

bütçe biraz sorun eğer lpg düşünmüyorsanız

piyasa da bulunan araçların çokluğuna göre karar verin nedeni yedek parça sorunu olmaz

bu fiyat aralığında lpg düşünürseniz vitara seçenek olur

not. genelde üyeler tatilde olduğu için cevap geç gelebilir güncelleme yapmanıza gerek yok

Yazdıklarını okuyunca benim aklıma ilk lada niva geldi açıkçası
Her yola gidersin
LPG den de korkma , ben 2 sene bindim
Çok Tereddüt ediyordum ama hiç de öyle değilmiş
Ama illa dizel istiyorsan azcık da tarz istiyorsan o zaman bi defender olabilir

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,424
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri