Yazlık Ayakkabı Yardım

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan omerismail Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 0
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 9,540

omerismail

Yeni Üye
2014 8.aydan itibaren nasıl giyinirsem rahatsız olmam... sorusuna cevap aradım. yıllarca pamuklu iççamaşırı pamuklu gömlekleri
yünlü kazakları göze hoş gelsinde ne olursa olsuntarzında ayakkabı ve botları pamuklu çorapları giydim durdum. göze hoş gelsin
tamam da basıl rahatsız olmam sorusunu kendime sormadığımdan böylece devam etti taki 2013 kışına kadar.. tanca dan almış olduğum
bot haliyle eskimişti bana sormadan evdekiler çöpe atmışlar. ilk kar yağdığında oğlum (giysi ayakkabılarımız uyuşur) bana benim
şu botlarımı giy dedi. bende giydim.. amma velakin sabahlayin kara bata çıka gitmekten ayaklarımın parmaklarını hissetmez oldum üşütmekten.
neyse akşam eve geldim birisine bir şey verdiğinizde rahat ettinizmi veya ayağına oldumu sıkmadı değilmi? gibilerinden sözle başlanır.
bana ne söyledi dersiniz... baba ayakların üşüdümü? dedimki sen boşuna iki sefer zatürreye yakalanmamışsın bu botlar giylir mi? tabii hemen çöpe.
hemen yazın ve kışın giyinmeden dolayı kimler rahatsız olmamalı sorusu ile başladım. araştırma sonuçlarıma göre dağcılığa ulaştım.
kısa keseyim pamuklu ne varsa attım. yünlü ne varsa attım. takım elbiselerimi attım çoraplarımı attım. gardolabım boşaldı.
aldıklarım ;
iki bambu beyaz atlet iki haki renk bambu atlet. thermoform bambu içlik. 2 the north face gılgıt voven gmlek, north face polar switshirt
thermoform kısa kol fermuarlı yelek 4 çift thermoform çorap bambudan 1 çift kışlık termal çorap 1 adet marmot precip mont ve
1 adet marmot ridgerock ceket. ayakkabı olarakta asolo variant gv. toplam giysilerim bu kadar.
kışın üşümedim. terlediğimde bunalmadım biliyordumki terim dışarı atılıyor.
önümüz yaz;
gömleklerimden memnunum. %47 tencel olduğundan sıcakta bunaltmıyor. 1 veya 2 tane daha alabilirim. yazın kullanabileceğim
çoğunlukla güneş altında olduğumdan rahatsız olmayacağım gömlek tavsiyeniz
1 tane ceket. nefes alabilen rahatsız olmayacağım ama marmot gibi değilde biraz sağlam olsun.
ve ayakkabı
3 tane model arasında kaldım. yardımlarınızı bekliyorum;

ceket olarakta aşağıdaki modeli buldum fakat site güvenliği ve ürün ile ilgili bilgileri arkadaşlardan bekliyorum yardım....

Images

Scarpa margarita dark grey 20

Images 2

Hag0190kk

Etiketler
Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.