Yeni 3,3 Aracımla Aranızdayım .

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan kerem~~avci Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 6
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,463

kerem~~avci

Sarıyer - Kıyıköy 3,3 pathfinder
Yer
istanbul
Telsiz Çağrı Kodu
akrep5
lada samurai ve vitaradan sonra 2000 model 3,3 140,000 milde bakımlı bi araç aldım . aracımdan çok memnunum . lpg fiyatı 2,40 krş . aracım 50 krş yakıt yakıyor km'de . araştırmacı ve meraklıyım sorunu olanlara yardımcı olmak isterim . bu aracın ustasının erol bey olduğunu öğrendim . tahminim bu araçlara bakımını tam olarak yaparsanız pek arıza vereceğini sanmıyorum . fikir alışverişi yapabilmek için arkadaşlarla irtibatta olmak isterim . hepinize saygılar sevgiler . forumu yakın takip edeceğim

12179468 10153315237277632 944746578 n

12179784 10153315237227632 424426924 n

12179889 10153315237217632 2143587905 n

Etiketler
tahminim bu araçlara bakımını tam olarak yaparsanız pek arıza vereceğini sanmıyorum

ben bakımı tam olarak yapılan araç görmedim, uzun ömürlü antifriz, tam sentetik motor yağı vs türünden şeyler boşuna icat edilmiyor :smiley:

ufak bi ses geliyordu önden önemseyip bostancı erol ustaya gittim . ön salıncak burçları değişti genel kontorller yapildı keyfile sürüyorum .. aracını ihtiyac olarak kullanan var zevk için kullanan var . ama pathfinderin iyi arac olduğu kanaatindeyim

Merhabalar, Infinity bölümünde yeterli başlık bulunmadığı için aynı motor ve platforma sahip araçlar olduğu için size yazmak istedim. 1999 moel 3.3 V6 Infinity QX4 alma aşamasındayım bu araç hakkında olumlu ve olumsuz görüşlerinizi alabilir miyim?

Merhaba almak istediğiniz aracı isi bilen ehli ustalara gösterip teyit alırsanız gonul rahatlığıyla keyfili binebileceğiniz bir araç. parçalarını bulmak pek kolay değil araştırıp arayıp sormanız hatta gezip bakmanız lazım. benim suana kadar yasadıgım tek olumsuz yanı budur bu araçlarla ilgili. bunun dışında herseyi keyifli konforlu rahat bir araç.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR