Yeni Aracıma Yapmayı Düşündüklerim Ve Sizlerin Tavsiyeleri

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Cinali Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 5
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,441

Cinali

Yeni Üye
Yer
Bursa
Sevgili arkadaşlar.. Ben de nihayet hep hayallerini kurduğum çamurlu yollar, dağlar tepelere gidebilmek için 90 model Jeep Cherokee aldım. Hemen aracı takoz ve takviye makas ile 2" yükselttim ve silverstone (31"-10,50"-15") lastik taktım ve ön viraj demirlerini söktüm. Bütün bunları aracıma ne yapacağıma karar verebilmek için zaman kazanmaktı.

Şimdi sıra daha cidd adımlar atmaya geldi ve Warn marka ön-arka tampon, yükselme ve vinç almaya karar verdim. Sizlerden ricam tavise edeceğiniz marka, tip, model vs. paylaşmanız. Birde internetten araştırdığım kadarı ile direk Amerika'dan getirtebilmek gibi imkanlarda mevcut. Siz alımlarınızı nereden yapıyorsunuz merak ediyorum.

Tavsiyeleriniz için şimdiden çok teşekkürler.... Ve çamurlu günler

Etiketler
Ynt: Yeni Aracıma Yapmayı Düşündüklerim Ve Sizlerin Tavsiyeleri

vinç için ulus otomotiv maslak ile temas kurabilirsiniz.mustafa bey size yardımcı olabilir.tel.0212 328 40 13

öncelikle aracınız hayırlı olsun güle güle kullanın.. ben kendi xj için gereken bütün ekipmanları tar oto bostancıdan aldım.. sizede tavsiye ederim fiyatlar belki biraz pahalı gelebilir ama gözünüz arkada kalmayacaktır.

saygılar...

warn marka winç tamponuna o kadar para vereceğinize yerlisi yaptırın derim yükseltmeyi anlayamadım zaten takozla yükseltmişsiniz

Bence hemen işe girişmeden bu bu bölümdeki benzer modifikasyonların tamamını vakit ayırıp okuyun, inanın bittiğinde zaten ne yapacağınıza karar vermiş olduğunuzu göreceksiniz, aracınızı güle güle kullanın ;)

Öncelikle siz değerli çamur sever arkadaşlarıma yardımlarınız için teşekkür ederim..

İhtiyacım olan Warn marka ön/arka tamponu sıfır almak yerine burda yaptırmak daha mantıklı gibi geldi. Hatta forumlarda gördüğüm kadarı ile Antalya'da Ahmet usta bu işin gerçekten uzmanı. Hatta kendisi ile telefonda görüştüm. Telefondaki konuşması benim böyle bir düşünceye sahip olmama yetti. Gerçekten bu konuda çok bilgili ve meraklı bir o kadarda dost canlısı. Kendisine burdan bana telefonda bile olsa zamanayırdığı için çok teşekkür ederim.

Burası gerçekten süper bir siteymiş.. hayran kaldım..

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,429
Kayıtlı Üye Sayımız
172,076
Kaydolan Son Üyemiz
Fevzican

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR