yeni kasa l200 kullananlar

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan sensar Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 17
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 6,938

neden l200

• Kullanılan toplam oy
    9
  • Anket kapatılmış .

Etiketler

Ynt: yeni kasa l200 kullananlar

benim için diğer pick up lara göre daha güzel duruyo.güvenlik olarak hepsinden daha iyi.arazi kabiliyeti olarak çok çok iyi zaten arkasında 7 dakar şampiyonu pajero var.fiyat olarak navaradan daha ucuz.bence her yönden diğerlerine daha iyi

arkadaşlar l200 bazı modellerde hem orta kilit hemde arka dif de kilit olduğunu sizlerin daha önceki yorumlarınızdan anlıyorum,

doğrumu anlamışım? hangi yıl ve modelden itibaren böyledir?

selamlar.

Felice' Alıntı:
arkadaşlar l200 bazı modellerde hem orta kilit hemde arka dif de kilit olduğunu sizlerin daha önceki yorumlarınızdan anlıyorum,

selamlar.

Bahsettiginiz versiyon aslında L200'un en ucuz Intense versiyonu. 2010 modelde de var bildigim kadarı ile..

Felice' Alıntı:

selamlar.
Doğrudur
2007 ve üzeri intense ve dakar modelinde standart

peki low konumuna aldığınızda hem orta hemde arka dif kilitliyormu? yoksa low a alındığında orta dif kilitlenip arkalar için herhangi bir anahtar/mekanizmamı kullanılıyor?
daha doğrusu orta ve arka kilitleri nasıl devreye sokabiliyorsunuz?
selamlar.

direksiyonun solunda arka kiliti devreye sokan, aynı zamanda abs yi iptal eden bir düğme var.

Fotoraf634

lokosit' Alıntı:
direksiyonun solunda arka kiliti devreye sokan, aynı zamanda abs yi iptal eden bir düğme var.

Mete bey aradığım cevap buydu, teşekkür ederim, yahu bu düğmeyi "0"araç satan bayii bile bilmiyor.

son sorum 2.el ilanlarında intense diye bir model göremiyorum, çoğunlkla style modeli var! ancak "0" araç kataloglarında "intense" lafı geçiyor,
bu durum ilan sitesinin yetersizliğindenmi yoksa o tarihlerde "intense" modelinin yerine "style" modelinin olmasındanmıdır?

yapma mesut abı vazmı gectın 80 den 200 kullanıcıların yorumlarını okudun dımı emınmısın abıcım sıkıntı cekme sonra

Felice' Alıntı:
Mete bey aradığım cevap buydu, teşekkür ederim, yahu bu düğmeyi "0"araç satan bayii bile bilmiyor.

son sorum 2.el ilanlarında intense diye bir model göremiyorum, çoğunlkla style modeli var! ancak "0" araç kataloglarında "intense" lafı geçiyor,
bu durum ilan sitesinin yetersizliğindenmi yoksa o tarihlerde "intense" modelinin yerine "style" modelinin olmasındanmıdır?
sizin aradığınız bu araç
http://www.sahibinden.com/2007_model_4x4_mitsubishi_l_200_cift_kabin_pick_up-04WQQaXQQ20615986WQQpXQQdisplayitem
farkı jantları 16'' ve jantlarından ayırt edebilirsiniz.

Diff lock

RedlinE' Alıntı:
yapma mesut abı vazmı gectın 80 den 200 kullanıcıların yorumlarını okudun dımı emınmısın abıcım sıkıntı cekme sonra

Mücahit hedef küçülteceğim bu gidişle :smiley:
Ordu'daki aracı aldın arkadaşına, bi sıkıntı yoktur umarım!

selamlar.

http://www.sahibinden.com/sahibinden_hic_kacirilmayacak_firsat-95WQQaXQQ20375154WQQpXQQdisplayitem

buda intense

yok mesut abı aracda sıkıntı yok temız lastık falan aldı yavaş yavaş tamamlıyor aracı ıspartadakı araca baktınmı abıcım 30 bı kusure bıter o arac

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

SON KONULAR

Geri