Yeni Üyenizden Herkese Slm :d 8.3 500 Hp Dodge Ram Konusunda Yardım Lütfen...

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan kblyduran Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 6
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 8,619

kblyduran

?·???? kubilay????·? <BU GÖNÜLDE KAÇ GEM? BATIRDIM
Yer
Seyhan, Adana
Web
www.facebook.com
merhabalar ben yeni üyeniz kubilay ilk defa forumda yazıyorum sürçü lisan olursa affola :D fazla sözü uzatmadan konuya gireyim ben bir araç beğendim sadece motor gücünden dolayı bu aracı almak istiyorum acaba off roada uygun olurmu ? araç 4x2 bunu 4x4 yapabilirmiyiz ?(motorun gücüne gerçekten bayıldım gerçek bir canavar ) vs.vs. işte site sakinleri bana bu konuda yardımcı olursa çok sevinirim alacağım aracın linki :http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-dodge-517-hp-dodge-ram-srt-10-2004-askin-jeep-ten-149991063/detay

Etiketler

Ynt: Yeni Üyenizden Herkese Slm :d 8.3 500 Hp Dodge Ram Konusunda Yardım Lütfen...

hocam bu araç dağ taşa sokulurmu :smiley:
şaka bir yana off road yapacaksanız büyük motor istiyorsanız k5 tarzı bir araç bakın bence

Ynt: Yeni Üyenizden Herkese Slm :d 8.3 500 Hp Dodge Ram Konusunda Yardım Lütfen...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-jeep-zjxl-satilik-142140052/detay

bu da ful olanı :smiley: bu da azman motorlu..va 8

Sanırım bu biraz fantezi ürünü. 8 bin küsürlü motoru olan bir araç Türkiye şartlarında offrad için pek iyi bir fikir değil. 4x2 pickuplar kamyonet olarak sınıflandırılırlar ve 4x4 pickuplar arazit taşıtı-kamyonet olarak sınıflandırırlar. 4x2 olan bir pickupı 4x4 yaparsanız sınıf değişikliğine giriyor ve bu mümkün değil. (tecrübe ile sabittir)

aslında bu araçı sadece motor sesi için dahi alabilirim :D adeta bir deprem yaratıyor çalışınca :D v10unun kudreti kulakları çınlatıyor :D aslında motorunu söküp başka bir aracada takabilirim ama ilk off road aracım olacağından bilmiyorum nasıl yapacağımı tüm cahil cesaretimle yola koyuldum sizlerdende yardım bekliyorum... :smiley: umarım forumdaki diğer arkadaşlarda bana yardımcı olurlar... aksi taktirde toyota bayinden bir prado sipariş edicem sadece doğa gezisinde kullanmak için :smiley:

ayrıca o cheerokeyi görmüştüm ilanda daha önce youtubedede videoları var araç baya bi zorlanmış..... ben yorulmamış dinç bir araç istiyorum :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR