Yol Bisikleti mi? Dağ Bisikleti mi?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan borra Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 15
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 17,341

Bisiklet Tercihiniz Ne Olurdu?

• Yol Bisikleti

Kullanılan: 7 19.4%
  • Yarış Bisikleti

Kullanılan: 0 0.0%
  • Dağ Bisikleti

Kullanılan: 29 80.6%

• Kullanılan toplam oy
    36

borra

Yeni Üye
evet degerli dostlar sizce hangisi bende yol bisikleti var ve cok memnunum ama gidebildigim sürebildigim yerler kısıtlı siz ne dersiniz??

Etiketler
Ynt: Yol Bisikleti mi? Dağ Bisikleti mi?

doğrudur yol bisikletle ülkemizde ele istanbulda sürebileceğimiz yer kısıtlıdır ama dağ bisikletle kısıtlama yok tur hertürlü yerde sürebiliriz

Dağ bisikleti ve yedek dişsiz ince lastik, levye , pompa alın size hem yol hem dağ bisikleti :smiley: şahsen ben bu şekilde kullanıyorum

Bende bir MTB kullanıcısıyım ama araziden kat kat fazla yolda gidiyorum. Silik bir lastik işimi görüyor...

Bende her ikisinin de yeri ve zevki farklı. Hem yol hem MTB olsa hiç fena olmaz.

Sevgiler...

evet yol bisikletinin verdiği hazı dağ bisikleti vermiyor dağ bisikletinin verdiği hazzı da yol bisikleti vermiyor.bende ikisinin yeri de ayrı

15 yıllık dağ bisikleti kullanıcısıyım. Bisikletli vaktimin çoğu doğal olarak yollarda geçti.

Dağ bisikleti bir numaradır.

benim hem yol hem dağ bisikletim var ama sürekli dağ bisikletimi kullanıyorum , heryerinden çatır çutur sesler geliyor artık :smiley:

kesinlikle dağ bisikletini tek geçerim ama lastik kalın dişli olduğundan asfaltta baya hantal kalıyo herkes geçiyo zoruma didiyo valla yavv ;D

Ben de uzun süre araştırdıkta sonra dağ bisikletine karar verdim...Kesinlikle çok memnunum.

Yolda dağda gittiğimden daha fazla gittim, naçizane olarak görüşüm; dağ bisikleti bir numara.

Saygılar.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,432
Kayıtlı Üye Sayımız
172,078
Kaydolan Son Üyemiz
zaferguloz

SON KONULAR

Geri