Yurtdışı Parça Siparişi Için Hangi Siteleri Önerirsiniz.

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan gurcanbulut Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 3
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 1,824

gurcanbulut

Kamp I
Arkadaşlar merhaba,

Malum Türkiye de bizim araçların parçaları çok pahalı. Bundan sebep Yurtdışından parça siparişi verebileceğimiz siteler hakkında bilgi paylaşımı yapmak isterim.

ebay.com en bilindik site fakat çok yerde kargo ücretinden dolayı Türkiyedeki fiyatları aşıyor.
moparpartsoverstock.com kargo olarak yine yüksek maliyetlerde bir site ama çoğu parça çok daha uygun fiyatlara geliyor.
buymoparpartsnow.com bana en uygun gelen site. Fakat burada da aradığım parçaları bulamayabiliyorum.

Sizlerinde bu şekilde alışveriş yaptığınız yurtdışı siteler varmı?

Etiketler

Ebay daki sirketlerle mail ile gorusme yapabilirseniz hesaba havale kabul ediyorlar.Gecen ay hi jack almak icin Almanya daki saticiyla gorustum siparis acip hesap iban no gonderdi havale yapip aldim fakat 46 eurluk malzeme icin yaklasik 10 euro havale ucreti odedim.Fakat yinede de buradaki fiyatina gore 250-300 tl arasi daha ucuza geldi.( kargo almanya ici ucretsizdi tanidigimin adrsine kargo yaptirdim zaten tanidigim yakinda gelecegi icin kargo sorunum olmadi)

jeepxj35

Son düzenleme:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,432
Kayıtlı Üye Sayımız
172,078
Kaydolan Son Üyemiz
zaferguloz

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR