Zor Yollar Programı; TRT TÜRK Kanalında

'GEZGİNİN TELEVİZYON GÜNLÜĞÜ' forumunda tyt.fan tarafından 27 Haziran 2009 tarihinde açılan konu

1. tyt.fan

tyt.fan Zirve

Alınan Beğeniler:
    0
    iki haftadır cumartesi akşamları trtturk kanalında denk geldiğim bir proğram var.zor yollar. geçen sefer tam ortasında yakalamıştım bu akşam 19.00 da denk geldim ve seyretme şansım oldu.
    mehmet becce nin danışmanlığı intercity sponsorluğunda çok güzel bi proğram seyrettim belgesel tadında.çubuk gölü sülüklügöl sünnet gölü çiğdem yayllası rotasında iki donanımlı nissan skystar ,mehmet becce danışmanlığında zor bir parkurda hoş görüntüler vardı.parkurun sonuında yayla yollarından çiğdem yaylasına ulaşmaya çalışan ekipler 2bin metrede mayıs ayında hala erimemiş karların yer yer kapattığı yollarda pes etti ve dönüşe geçti.yarışlarda becerisi araçlarda ustalığı ile gördüğümüz becce proğramdada offroadda üstad lardan biri olduğunu gösteriyor.zor yollar doğa severlere acizane tavsiye edeceğim güzel bir tv proğramı

2. yol

yol SEDAT AÇIL

Alınan Beğeniler:
    2
    Ynt: Zor Yollar Programı; TRT TÜRK Kanalında

"12. Bölümde Batı Karadenize götürüyoruz sizi. Gerede'den başlıyoruz tura, ilk bölümde Yenice ormanlarının doyumsuz görüntüleri ile buluşturuyoruz sizleri."

ZOR YOLLAR;

CUMARTESİ 8:40,15:40,19:40,00:35,04:40
    PAZAR 07:05,17:40,21:10

TRT TÜRK TE

3. hsbasar

hsbasar Zirve

Alınan Beğeniler:
    0

Bu programları internet üzerinde izleme imkanı varmı?
    Yani youtube v.b. videolar gibi.

4. yol

yol SEDAT AÇIL

Alınan Beğeniler:
    2

Aslında doğru diyorsun Sedat hocam, bu belgeselleri göz önünde saklamak lazım. Mehmet Becce'ye sorarım, telif sorunu yoksa yükleriz siteye.

5. tyt.fan

tyt.fan Zirve

Alınan Beğeniler:
    0

becce denmişken ,mütevazi beyfendi mehmet becce işim hayatım adlı bir proramdaydı az önce trttürk te.offroad sporundaki becerisini yurt içi yurt dışı her ortamda ıspat etmiş,sporun en önde gelen iki üç isminden biri,araç mekaniği modifikasyon konusunda aynı şekilde fakat aynı seviyede mütevazi.sayısız kupa başarı derece sahibi bi insan mütevazilik derside veriyor bizlere.hasbelkader iki üç yarışa katılıp kendini otomobil yarışçısı offroad sporcusu diye tanıtanlara,mekanik bi spor olan offroad ta şansa bi sınıf kupası kaldırıp kendini türkiyeşampiyonu ilan edenlere,offroad aracını zor yolarda mukavemet aracından çok bağdat caddesinde kız gezdirme kızların dikkatini çekme aracı olarak görenlere offroadı doğayla barışma değilde ne olursa olsun doğayla yarışma görenlere örnek gösterilecek bir beyefendi insan.hiç birebir görüşmedim tanımadım fakat tevasuyla kendine saygı duyuyorum.iyiki varsın becce

6. Ergin0737

Ergin0737 Kamp II

Alınan Beğeniler:
    0

zor yollar programı için trt ye çok teşekkür etmek gerekiyor bence hiç sıkılmadan izliyorum.off road ,tarih,doğa herşeyi barındırıyor.programı yapan ve emeği geçen herkese buradan teşekkür ediyorum.

7. zor yollar

zor yollar Ana Kamp

Alınan Beğeniler:
    0

MERHABA ARKADAŞLAR
    BEN PROGRAMIN YÖNETMENİ VE SORUMLUSU AYDIN DİKİM
    TAKTİRLERİNİZ İÇİN TÜM ZOR YOLLAR PROGRAM EKİBİ ADINA TEŞEKKÜR EDİYORUM.
    GÖRÜŞ VE ÖNERİLERİNİZİ zoryollar@trt.net.tr ve aydin.dikim@trt.net.tr adresine bekliyoruz.

8. Ergin0737

Ergin0737 Kamp II

Alınan Beğeniler:
    0

sayın hocam tekrar teşekkürler.başarılarınızın devamını dilerim.antalya da yaşıyorum hiç bilmediğim yerleri gördük sayenizde iyi çalışmalar dilerim.

9. zor yollar

zor yollar Ana Kamp

Alınan Beğeniler:
    0

Biz teşekkür ederiz taktirleriniz başarımızın kaynağıdır. Antalya seyahatlerimizde Ekinoks turizmden program danışmanımız Ümit Işın bizim en büyük kazancımızdı. Programımızın geçmiş 13 bölümünü www.trt.net.tr adresinin televizyon sayfasının PODCAST bölümünden izleyebilirsiniz. Dileğimiz ilerleyen bölümlerimizde GEZEN BİLİR grubu ilede ortak çalışmalar. Bu hafta 14 bölümümüzde Batı Karadeniz Turumuza devam ediyoruz.Doğa, Tarih ve Macera tutkunlarını Cumartesi ve pazar günleri TRT TÜRK e bekliyoruz.

10. Jeep34

Jeep34 Zirve

Alınan Beğeniler:
    0

Forumumuza hoş geldiniz. Güzel programınızın devamlı olmasını temenni ediyoruz.
    Bu arada, Becce'yi bizden çaldınız. Zamanı olmadığı için bir süredir kendileri ile off-road'u özledik. :)

İyi çalışmalar dilerken TRT ile konumuz dahilininde her türlü çalışmaya destek veririz.

11. zor yollar

zor yollar Ana Kamp

Alınan Beğeniler:
    0

ZOR YOLLAR'DA 14.Bölümde Batı Karadeniz turumuza devam ediyoruz . ULU YAYLA MAĞARASI çıkışında başlayan sıkı off road, sürüyor.Batı Karadenizi ZOR YOLLAR gözü ile görmek istiyorsanız.ZOR YOLLAR; CUMARTESİ 10:40,15:40,20:35,02:35 PAZAR 07:05,17:40,21:10 DA TRT TÜRK TE

12. zor yollar

zor yollar Ana Kamp

Alınan Beğeniler:
    0

Gezilerimize devam ediyor.. 9 -16 Ağustos arası, Mersinden Kapadoya macerasında olacağız.

13. zor yollar

zor yollar Ana Kamp

Alınan Beğeniler:
    0

Hoş Bulduk sayın Kalaycı.

Taktirleriniz için Zor Yollar ekibi adına teşekkür ederim. Doğru İnsanlar Doğru platformda bir araya gelirse başarı kaçınılmaz oluyor. İlerleyen Bölümlerimizde sizleride aramızda görmakten mutlu olacağız.

14. yasarergun

yasarergun Dünyayı değiştirebilirsin

Alınan Beğeniler:
    0

Amanos dağlarında program düşünürseniz gezenbilir hatay ekibi olarak bekleriz

15. alihay

alihay Kamp III

Alınan Beğeniler:
    0

çok güzel bir program her hafta sonu mutlaka takip ediyorum, ülkemizin görülmesi gereken yerlerini ve of road la ilgili bilmediğimiz şeyleri, önemli detayları Mehmet BECCE den de öğrenmek güzel ayrıca geçmiş bölümlerin tamamını bu linkten indirdim http://www.trt.net.tr/TV/Detay.aspx?kimlikid=3167&tur=TV

16. Tempus

Tempus Nissan Patrol SD33 Turbo

Alınan Beğeniler:
    0

Merhaba, cok ozledigim turde bir program, sabah sabah 3 bolumu izledim ard arda digerlerinide izlemeye devam ediyorum, bu tip programlari ortaya cikartmak, sponsor bulmak, yayinlatmak ne kadar zordur cok iyi bilirim. O yuzden hepinizi tebrik ediyorum elinize emeginize saglik.

Tek elestirim var programla ilgili oda, sanki bolumler 2-3 saat surmesi gerekirken cok fazla kisaltilmis ve bazi yerler daha ne oldugunu anlamadan bitiyor. Mesela tarihi bir yer, veya bir doga olusumu ile ilgili yeterince doyurucu gorsel gormeden veya yeterince bilgi almadan tekrar yola devam ediliyor gibi. biliyorum muhtemelen elinizde cok fazla goruntu var ve size verilen zaman sinirina uymak icin montaj yapiyorsunuz, belki ileride gezilerin uzun versiyonlarini bir sekilde paylasirsaniz bizimle, bizim gibi isin icindeki ve doga sever, offroad sever insanlari daha mutlu edersiniz. Gunlerce suren bir geziyi 20 dakkalara sigdirmaya calisinca sartlar nedeniyle, sanki ozet izliyorum gibi geliyor.

tekrar tesekkurler

17. zor yollar

zor yollar Ana Kamp

Alınan Beğeniler:
    0

Davetleriniz için çok teşekkür ederiz. Program devam ettiği müddetçe muhakkak bi gün bir yerde yolumuz kesişecektir. hatay a muhakkak geleceğiz ama şu an için tarihimiz belli değil..
    25 dakikaya ne sığdırabilirsek yayınlama çalışıyoruz. Dediğiniz gibi ham görüntüleri o hali ile bile koysak inanın hiç sıkılmadan izleyebiliriz ama yayın süresi olunca bazı şeylerden fedakarlıkta bulunmak zorunda kalıyoruz. Saygılarımızla Zor Yollar Ekibi

18. Ergin0737

Ergin0737 Kamp II

Alınan Beğeniler:
    0

memleketim kastamonu daday,bu haftada sayenizde küre dağları ve daday daki mahmut bey camii ni gördük.teşekkürler.

19. PrometheusTR

PrometheusTR Yakında, yeniden...

Alınan Beğeniler:
    0

ben de böyle bir program izlemek istiyordum hep, bugün bakacağım 17.40'ta :)

20. hsbasar

hsbasar Zirve

Alınan Beğeniler:
    0

Geömiş bölümleri nasıl indirdiniz? Ben web üzerinden izleyebiliyorum ama bilgisayarıma indiremedim.

Yükleniyor...