Zor Yollar Programı; TRT TÜRK Kanalında

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan tyt.fan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 233
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 117,623

tyt.fan

Zirve
Yer
ottoman empire
iki haftadır cumartesi akşamları trtturk kanalında denk geldiğim bir proğram var.zor yollar. geçen sefer tam ortasında yakalamıştım bu akşam 19.00 da denk geldim ve seyretme şansım oldu.
mehmet becce nin danışmanlığı intercity sponsorluğunda çok güzel bi proğram seyrettim belgesel tadında.çubuk gölü sülüklügöl sünnet gölü çiğdem yayllası rotasında iki donanımlı nissan skystar ,mehmet becce danışmanlığında zor bir parkurda hoş görüntüler vardı.parkurun sonuında yayla yollarından çiğdem yaylasına ulaşmaya çalışan ekipler 2bin metrede mayıs ayında hala erimemiş karların yer yer kapattığı yollarda pes etti ve dönüşe geçti.yarışlarda becerisi araçlarda ustalığı ile gördüğümüz becce proğramdada offroadda üstad lardan biri olduğunu gösteriyor.zor yollar doğa severlere acizane tavsiye edeceğim güzel bir tv proğramı

Etiketler
Ynt: Zor Yollar Programı; TRT TÜRK Kanalında

"12. Bölümde Batı Karadenize götürüyoruz sizi. Gerede'den başlıyoruz tura, ilk bölümde Yenice ormanlarının doyumsuz görüntüleri ile buluşturuyoruz sizleri."

ZOR YOLLAR;

CUMARTESİ 8:40,15:40,19:40,00:35,04:40
PAZAR 07:05,17:40,21:10

TRT TÜRK TE

Bu programları internet üzerinde izleme imkanı varmı?
Yani youtube v.b. videolar gibi.

becce denmişken ,mütevazi beyfendi mehmet becce işim hayatım adlı bir proramdaydı az önce trttürk te.offroad sporundaki becerisini yurt içi yurt dışı her ortamda ıspat etmiş,sporun en önde gelen iki üç isminden biri,araç mekaniği modifikasyon konusunda aynı şekilde fakat aynı seviyede mütevazi.sayısız kupa başarı derece sahibi bi insan mütevazilik derside veriyor bizlere.hasbelkader iki üç yarışa katılıp kendini otomobil yarışçısı offroad sporcusu diye tanıtanlara,mekanik bi spor olan offroad ta şansa bi sınıf kupası kaldırıp kendini türkiyeşampiyonu ilan edenlere,offroad aracını zor yolarda mukavemet aracından çok bağdat caddesinde kız gezdirme kızların dikkatini çekme aracı olarak görenlere offroadı doğayla barışma değilde ne olursa olsun doğayla yarışma görenlere örnek gösterilecek bir beyefendi insan.hiç birebir görüşmedim tanımadım fakat tevasuyla kendine saygı duyuyorum.iyiki varsın becce

zor yollar programı için trt ye çok teşekkür etmek gerekiyor bence hiç sıkılmadan izliyorum.off road ,tarih,doğa herşeyi barındırıyor.programı yapan ve emeği geçen herkese buradan teşekkür ediyorum.

MERHABA ARKADAŞLAR
BEN PROGRAMIN YÖNETMENİ VE SORUMLUSU AYDIN DİKİM
TAKTİRLERİNİZ İÇİN TÜM ZOR YOLLAR PROGRAM EKİBİ ADINA TEŞEKKÜR EDİYORUM.
GÖRÜŞ VE ÖNERİLERİNİZİ zoryollar@trt.net.tr ve aydin.dikim@trt.net.tr adresine bekliyoruz.

sayın hocam tekrar teşekkürler.başarılarınızın devamını dilerim.antalya da yaşıyorum hiç bilmediğim yerleri gördük sayenizde iyi çalışmalar dilerim.

Biz teşekkür ederiz taktirleriniz başarımızın kaynağıdır. Antalya seyahatlerimizde Ekinoks turizmden program danışmanımız Ümit Işın bizim en büyük kazancımızdı. Programımızın geçmiş 13 bölümünü www.trt.net.tr adresinin televizyon sayfasının PODCAST bölümünden izleyebilirsiniz. Dileğimiz ilerleyen bölümlerimizde GEZEN BİLİR grubu ilede ortak çalışmalar. Bu hafta 14 bölümümüzde Batı Karadeniz Turumuza devam ediyoruz.Doğa, Tarih ve Macera tutkunlarını Cumartesi ve pazar günleri TRT TÜRK e bekliyoruz.

Forumumuza hoş geldiniz. Güzel programınızın devamlı olmasını temenni ediyoruz.
Bu arada, Becce'yi bizden çaldınız. Zamanı olmadığı için bir süredir kendileri ile off-road'u özledik. :smiley:

İyi çalışmalar dilerken TRT ile konumuz dahilininde her türlü çalışmaya destek veririz.

ZOR YOLLAR'DA 14.Bölümde Batı Karadeniz turumuza devam ediyoruz . ULU YAYLA MAĞARASI çıkışında başlayan sıkı off road, sürüyor.Batı Karadenizi ZOR YOLLAR gözü ile görmek istiyorsanız.ZOR YOLLAR; CUMARTESİ 10:40,15:40,20:35,02:35 PAZAR 07:05,17:40,21:10 DA TRT TÜRK TE

Gezilerimize devam ediyor.. 9 -16 Ağustos arası, Mersinden Kapadoya macerasında olacağız.

Hoş Bulduk sayın Kalaycı.

Taktirleriniz için Zor Yollar ekibi adına teşekkür ederim. Doğru İnsanlar Doğru platformda bir araya gelirse başarı kaçınılmaz oluyor. İlerleyen Bölümlerimizde sizleride aramızda görmakten mutlu olacağız.

çok güzel bir program her hafta sonu mutlaka takip ediyorum, ülkemizin görülmesi gereken yerlerini ve of road la ilgili bilmediğimiz şeyleri, önemli detayları Mehmet BECCE den de öğrenmek güzel ayrıca geçmiş bölümlerin tamamını bu linkten indirdim http://www.trt.net.tr/TV/Detay.aspx?kimlikid=3167&tur=TV

Merhaba, cok ozledigim turde bir program, sabah sabah 3 bolumu izledim ard arda digerlerinide izlemeye devam ediyorum, bu tip programlari ortaya cikartmak, sponsor bulmak, yayinlatmak ne kadar zordur cok iyi bilirim. O yuzden hepinizi tebrik ediyorum elinize emeginize saglik.

Tek elestirim var programla ilgili oda, sanki bolumler 2-3 saat surmesi gerekirken cok fazla kisaltilmis ve bazi yerler daha ne oldugunu anlamadan bitiyor. Mesela tarihi bir yer, veya bir doga olusumu ile ilgili yeterince doyurucu gorsel gormeden veya yeterince bilgi almadan tekrar yola devam ediliyor gibi. biliyorum muhtemelen elinizde cok fazla goruntu var ve size verilen zaman sinirina uymak icin montaj yapiyorsunuz, belki ileride gezilerin uzun versiyonlarini bir sekilde paylasirsaniz bizimle, bizim gibi isin icindeki ve doga sever, offroad sever insanlari daha mutlu edersiniz. Gunlerce suren bir geziyi 20 dakkalara sigdirmaya calisinca sartlar nedeniyle, sanki ozet izliyorum gibi geliyor.

tekrar tesekkurler

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

SON KONULAR

Geri